Wpis z mikrobloga

No to wracamy do tematu "Niebiańskiej Jerozolimy", o której m.in. klikałem półtora roku temu. Wychodzi na to, że w tej sytuacji wojennej Żymianie gdzieś będą musieli uciec... i pewnie niebawem okaże się to ziemiami Ukrainy, skąd już wytrzebili Słowian. Niebawem zaczną się podszywać pod kolejną nację i rościć sobie prawa do tychże terenów.

https://youtu.be/LAU3ktiq5yg?si=DWTY_FIGd78buGJW

PS


#izrael #palestyna #wojna #teoriespiskowe #arturlalak #czarnoglowi
thus - No to wracamy do tematu "Niebiańskiej Jerozolimy", o której m.in. klikałem pół...

źródło: IRSKD5WdeDfz0EOW

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@ZAPRASZAM_DO_POLONEZA: Według oficjalnej historii jak najbardziej masz rację :). Tylko ja to wrzucam od strony historii prezentowanej przez Artura Lalaka, bo jestem totalnym szurem :). Dlatego uważam, że semici to złodzieje tożsamości itd. Nie znajdę Ci dokładnego momentu, bo Lalak ma kilkanaście godzin materiału, ale też proszę weź poprawkę, że jestem takim właśnie szurem xD ^_^
  • Odpowiedz
@thus: Już nie długo na wykołpie:

Ja to w sumie jestem szczęśliwy, że Pan Mosze Goldberg (specjalnie z dużej) wyrzucił mnie z mojego domu na ulicę. Poznałem tutaj wielu ciekawych ludzi z podobnymi problemami. Myślę jednak, że mamy większe problemy niż kilka milionów bezdomnych- w końcu w Izraelu żołnierz złamał nogę spadając z wieży w obozie koncentracyjnym dla Palestyńczyków.
  • Odpowiedz
Wychodzi na to, że w tej sytuacji wojennej Żymianie gdzieś będą musieli uciec... i pewnie niebawem okaże się to ziemiami Ukrainy, skąd już wytrzebili Słowian.


@thus: jaki to ma sens mordo xd
  • Odpowiedz
wytrzebili Słowian.

@thus: nie Słowian tylko nazistowskie scierwo do polski
Uzbroili się po uszy przez Zachód i tak o to jak pisałem dawno temu mamy drugą Palestynę albo ex Jugosławię i nadchodzą wojny domowe na naszych terenach
ps. tak naprawdę to wstęp do IIIWŚ biorąc pod uwagę najazd muzułmański zorganizowany za nasz dług publiczny i tylko debil i troll może to negować
  • Odpowiedz