Wpis z mikrobloga

#famemma
Naszła mnie taka jakże głęboka refleksja po filmie oskarka.
Boxdel wielokrotnie powtarzał, że on ma wielką kutangę, chwalił się tym, opowiadał jakby to był niesamowity potwór. Pomijam fakt, że jeśli mierzył siusiaka tą samą miarką co wzrost, to kiepsko to może wyglądać ALE załóżmy, że to prawda i wyszło mu te 19-20 cm, too...


I w sumie nigdy nie pomyślałem, żeby o tym mówić jako forma atutu albo się tym chwalić (dzisiaj jest mój pierwszy raz xD) a ten mając rzekomo te 19-20 cm robi z siebie typa, który ma lagę do kolan. Nawet sobie nie mierzyłem, tylko zrobiła to moja pierwsza panna i miałem wynik jak na dłoni. Dodam tylko, że starsza ode mnie, pełnoletnia, bo to 'teraz' różnie bywa... :-) No chyba, że te 20cm rzeczywiście jest wszędzie uznawane za potężne ale to może jakieś #rozowepaski się wypowiedzą. (ʘʘ) I nie chodzi mi o sam seks czy rozmiar ma znaczenie ale o określenie/opinię tych przysłowiowych boxdelowych 20 cm.

To tyle wniosków z filmu xD który został przehajpowany. Miała być bomba atomowa*, a poleciała seria z karabinu. Też spoko ale czekam na kolejne części, które wniosą coś nowego.

Idę spać, zmęczony jestem tym tematem. Dobranoc wykopki.

*w sumie słuszna uwaga wykopka @banan0

Ten film jest mocny ale nie dla osób, które śledzą 24h tag albo Twittera. Ktoś kto obejrzy tylko dwa materiały z afery będzie rozwalony i zszokowany.
  • 4
  • Odpowiedz