Wpis z mikrobloga

#!$%@? to jest niebywałe jak madki p0lki potrafią się upodlić i zatruwać dupę.

W tej wiadomości moja pierwsza wiadomość może zdawać się niegrzeczna bo co trzeba wyraźnie dodac, tego samego dnia napisała do mnie wcześniej pod innym produktem dla dziecka, wychodząc z idiotyczną propozycją połowy ceny, czym mnie #!$%@?ła. Chwilę później zaczęła pisać pod innym produktem co widać na screenie.

Spójrzcie od kiedy mi wierci dziurę.

Czy to już ten moment w którym z powodzeniem mogę zaproponować, że za obciagniecie pały będzie za free ? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#logikarozowychpaskow
#olx #bekazmadek #p0lka #madka #januszebiznesu #grazynacore #heheszki #humorobrazkowy #patologiazewsi #seks #januszeolx
WykopowaDekoherencja - #!$%@? to jest niebywałe jak madki p0lki potrafią się upodlić ...

źródło: temp_file396128901095014838

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@WykopowaDekoherencja: na gbubra i chama wyszedłeś bo większość ludzi i tak sprzedaje poniżej oczekiwanej ceny i ma w pompie za ile pójdzie, a trzeba być idiota bez wyobraźni by nie widzieć że komuś kilka wolnych złoty robi różnicę pomiędzy kupić a nie kupić , po to jest opcja negocjacji by się targować a nie zgrywać biznesmena z bazaru za 19zl
  • Odpowiedz
@KingaM to ty jestes idiotką bez wyobraźni, ale czego się po różowej spodziewać.

Po pierwsze zaznaczyłem opcje ,że nie negocjuje cymbale bez wyobraźni

Po drugie sprzedaje nową rzecz, że sklepu wiec w pompie mam czy taka poleczka jak ty ma takie czy srakie oczekiwania i czy umie czytać, oraz czy ma wyobraźnię czy podobnie jak ty jest idiotką bez wyobraźni.

Po trzecie sprzedaje z minimalną marzą i nie będę robił interesów poniżej
  • Odpowiedz
@WykopowaDekoherencja: jak opierasz biznes na handlu na olxie który jest tablicą ogłoszeń osób prywatnych przede wszystkim i e-odpowienikiem bazaru to myślę że raczej nie powinieneś mnie pouczać jeśli idzie o handel xD to miejsce do handlu używanymi gaciami z bazaru nikt normalny tam nie kupuje nic nowego bo nie ma gwarancji na nic, zwrot niemożliwy, zarzynasz w ten sposób własny biznes
  • Odpowiedz
@KingaM i kolejny przykład upośledzenia i braku wyobraźni. Ty serio masz chyba IQ rozwielitki jak po screenie, że handluje na OLX wydedukiwalas, że tylko tam prowadzę biznes xDDDD nie próbuj już myśleć ani komentować bo próbując rozmawiać z tobą czuje jakbym rozmawiał z kimś z ciężko niedotleniony lm mózgiem.
  • Odpowiedz