Wpis z mikrobloga

@moniiqs: Też przeszło mi to przez myśl, zwłaszcza że coś ma się wydarzyć w najbliższym czasie, czego się nie spodziewamy. Ale z drugiej strony nowy ma dobry kontakt z Mallu i wie, że z Marvinem to prawdziwa relacja, wiec trochę by sobie strzelił w kolano takim wyborem. Ale tez stawiam, że istnieje taka możliwość. Tylko wtedy Marvin może podejść do Grycanki, Patryk też do niej podchodzi i nie sądzę żeby Patryka
  • Odpowiedz
@zalogowano: Teraz nawet tak myślę, że Patryk nie chcialby stanąć koło Marvina bo sie przyjaźnią, wiec za Grycanka mógłby tylko Marvin stanąć. No chyba, że Sroch by chciał wywalić tym Marvina i też by za Grycanka stanął, wtedy leci Marvin. Albo Patryk bedzie pierwszy wybieral, to wtedy idzie raczej do Grycanki i to Marvin wtedy nie chce stanac kolo niego? Albo w ogole Marvin uniesie sie honorem i za nikim nie
  • Odpowiedz
@moniiqs: moim zdaniem Wojtula dobrze widzi co się dzieje, sam przyznał, że nie ufa Rochowi, więc raczej nie rozdzielił by pary, gdzie widzi że jest coś więcej. Myślę, że widzi w Mallu sprzymierzeńca. Moim zdaniem odpadnie Papryk, a zaskoczeniem będzie osoba która wróci.
  • Odpowiedz
@Ibims: no niekoniecznie. Bo tym "zaskoczeniem" ma być coś, co zaskoczyło też produkcję, więc raczej to nie będzie powrót.
Myślę, że będzie jakiś zwrot akcji na rajskim lub po rajskim, bo z tego co kojarzę Marvin pisał, że to ma być coś w tym tygodniu. Tylko nie wiem, czy w tygodniu realnym w HP, czy w tygodniu telewizyjnym.
  • Odpowiedz