Wpis z mikrobloga

@Fatalbazooka: Wam się wydaje, ale rzeczywistość wygląda trochę inaczej. Mimo że dobrze mówią według was, to przeciętny widz TVP nie rozumie o czym oni gadają.
W tym przypadku taktyka którą przyjął Bosak jest dobra - Należy zabrać socjal Ukraińcom bo on ma być tylko dla Polaków- to zapadnie w pamięć widzom TVP.
W tym przypadku taktyka którą przyjął Bosak jest dobra - Należy zabrać socjal Ukraińcom bo on ma być tylko dla Polaków- to zapadnie w pamięć widzom TVP.


@tomo1111: nie jestem w stanie wczuć się w typowego widza TVP XD Równie dobrze może mu się podobać atak Tuska na Morawieckiego XD
@tomo1111: Tusk na 4? JSW na 4,25? Bądźmy poważni, co ty mi tu wklejasz XD Ta Jakubiak to chyba spadła z rowerka jak Morawieckego oceniała XD

Już pomijam fakt, że mi rozmawiamy o widzach TVP nie jakiejś ocenie politolożek w wp XD
@tomo1111: zajrzałem do źródła tego obrazka https://wiadomosci.wp.pl/debata-wyborcza-w-tvp-ekspertki-ocenily-przedstawicieli-komitetow-6950410046028608a

Elżbieta Jakubiak oceniła, że debata w TVP została bardzo dobrze zorganizowana. - Pytania miały pokazać dwie wizje Polski. Prezentowano stanowisko opozycji i partii rządzącej. Zabrakło mi dobitnego pytania o politykę zagraniczną - podkreśliła.

Debatę wygrała organizacja i profesjonalizm dziennikarzy - byli spokojni, prezentowali pytania, nie było przepychanki, jak w wielu innych debatach, gdzie dziennikarze musieli odbierać głos.


Chopie, czy Ty chcesz żebym ja na
Tylko że w sumie to możesz się śmiać, ale razem z 20 neuropkami na 200 kontach jesteście w tym generalnie osamotnieni xD


@tomo1111: ale w czym? W przekonaniu, że ta debata to był syf, pytania były tendencyjne, a dziennikarze ustawieni pod konkretną tezę? XD Ty w jakimś alternatywnym świecie teraz jesteś? Fajnie tam jest? Macie miejsca jeszcze? XD