Wpis z mikrobloga

dziekuje panie holownia za te 5minut łącznie przemowienia. dzieki temu wiem ze na pana zaglosuje
XDDDDDDDDDDDD
wy sie nawet nie staracie trolle za 2zeta
  • Odpowiedz
@zbigniew_wodecki:

dziekuje panie holownia za te 5minut łącznie przemowienia. dzieki temu wiem ze na pana zaglosuje


A bo to pierwszy występ Hołowni w telewizji. Ba! To jego pierwsze wypowiedzi polityczne. Nie można mieć przeciez wątpliwości na kogo zagłosować w nadchodzących wyborach i utwierdzić się w tym po debacie.
  • Odpowiedz
@sabboko: o #!$%@? xD Nie ważne, że typ jest za usunięciem gotówki na rzecz cyfrowego kontrolowanego pieniądza (który jest już zapowiedziany) no ale ładnie wypadł w depacie i oddasz głos, #!$%@? z tym, że będziesz żarł gruz i będziesz niewolnikiem, ważne, że ładnie pan w TV gada xD
  • Odpowiedz
raz, że się z tego wycofał


@Gluptaki: to super macie kandydatów którzy zmieniają podglądy pod słupki wyborcze xD

Jak już wygra wybory to znowu zmieni zdanie xD

Beka z waszej naiwności, a śmiejecie się z moherów co głosują na PiS, serio mega beka.
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: może zmieni, może nie. Nie mam kryształowej kuli. Jak konfa dojdzie do władzy to też może zmieni zdanie i wejdzie w koalicje z PiS - nie wiem.

Uważam jednak, że podawanie i powoływanie się na czyjąś wypowiedź z której się ktoś wycofał to manipulacja. Szczególnie jak się pomija (umyślnie czy nie) fakt tego sprostowania.
Jak do tego idzie to jeszcze we współ z narracją PiSowskich mediów to wyjątkowo śmierdząca manipulacja.
  • Odpowiedz
@Gluptaki:

może zmieni, może nie.


xD zajebiscie xD

To już chyba wolę Korwina, on przynajmniej od 30 lat gada ciągle to samo

Uważam jednak, że podawanie i powoływanie się na czyjąś wypowiedź z której się ktoś wycofał to manipulacja


ja uważam, że to co teraz piszesz jest manipulacją

Szczególnie jak ktoś mówi coś niekorzystnego dla nas a ty zasłaniasz sobie oczy jak dziecko i myślisz, że nie ma problemu :)

Pan
  • Odpowiedz