Wpis z mikrobloga

Uważam, że Tusk popełnił gigantyczny błąd dając się wrobić w grę na bluzgi z Morawieckim. Powinien był to przemilczeć, trzymać się faktów i być na maksa merytoryczny. Tylko wtedy Morawiecki wypadłby na jakiegoś świra. Czy serio największe partie w PL nie potrafią ogarnąć tak prostych i oczywistych rzeczy?
#debata
  • 14
  • Odpowiedz
Czy serio największe partie w PL nie potrafią ogarnąć tak prostych i oczywistych rzeczy?


@wykraczajacypozapole: nie, bo to wszystko jest praktycznie to samo. Nie wiem skąd ta wiara w Tuska, widocznie minęło pare lat, pojawili się młodzi wyborcy, którzy nie pamiętają (bo nie mają prawa pamiętać) co platfusy wyrabiali jak byli przy korycie (mały hint: mniej więcej to samo co PiS teraz)

PiS-PO - jedno zło.

PS. nie popieram Konfy. :)
  • Odpowiedz
@jestem_soba: Ja tam w niego nie wierzę i nawet na niego nie będę głosował (na Korwina też nie). Po prostu zażenował mnie poziom dyskusji dwóch największych konkurentów w PL. Jakim cudem te partie mają takie wyniki, jeśli dla normalnego człowieka to wygląda jak jakiś kabaret.
  • Odpowiedz
@jestem_soba: dobrze pamiętam rządy PO i jak mówiłem wszystkim, że wiele się nie zmieni jak władze przejmował PiS. Nigdy później się nie pomyliłem tak bardzo. Jeśli nie widzisz różnicy w tym co odwalało PO między tym co odwala PiS to albo sam nie pamiętasz co się działo, albo jesteś zwykłym PiSowcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jestem_soba: mniej więcej to samo co PiS xD Jak przyznać się do ignorancji prawnej, nie mówiąc tego wprost. Nie ma to jak porównywać pełzającą dyktaturę walczącą z wolnymi mediami i trójpodziałem władzy, do afer PO.
Hint: każda władza, od AWS, SLD, po PO miała większe i mniejsze afery, ale żadna nie walczyła z hamulcami zdrowej demokracji, tak jak robi to PiS. W pisowskiej telewizji nie usłyszysz o ŻADNEJ aferze PiSu przez
musichastherighttochildren - @jestemsoba: mniej więcej to samo co PiS xD Jak przyznać...

źródło: 962e80c0f50cde4cb727ff381b62f605c3dedc8ff0ab43addaf8f533320de03e

Pobierz
  • Odpowiedz
@jestem_soba: to chyba ty jesteś młodym wyborcą (albo ew. Starym z demencją/urojeniami) jeśli nie widzisz że to co robi PiS jest 100000x gorsze xD nawet sama ta debata - wyobrażasz sobie żeby za czasów po w TVP była debata z pytaniami typu "za po było super, za PiSu jest do dupy, co o tym sądzicie?"? Naprawdę wyobraź sobie że kirdys TVP to była normalna telewizja gdzie nawet pisowcy mieli swoje programy
  • Odpowiedz
którzy nie pamiętają

(mały hint: mniej więcej to samo co PiS teraz)

PiS-PO - jedno zło.


@jestem_soba: ł#!$%@?, to pamiętasz innego Tuska niż ja. Twierdzenie że PiS = PO to jedno z najgłupszych kłamstw które ludziom wkręciły szuro-pisiory z konfy
  • Odpowiedz