Wpis z mikrobloga

@maszjuzkonto: Kirwa i nie bądź tu przegrywem - musisz nawet "doskonalić się" w sposobie wysiadania z auta, bo Julki mają tyle chętnych chłopów, że mogą przebierać jak w markecie xdd Chyba że to żart, to sorry, autyzm here xdd
  • Odpowiedz
@maszjuzkonto przecież to jakiś wiejski przychlast. Dlaczego w ogóle oglądasz takie rzeczy? Dlaczego wy się w ogóle chcecie spotykać z takimi pustakami?
@Rimbolo nie! Nie trzeba być przegrywem! Sami skazujecie się na przegryw w ogóle zwracając uwagę na takie dziewczyny. Omijać szerokim łukiem i nie dawać atencji… z resztą po jej kontencie wnioskuję, że tej atencji nie ma i szuka jej w internecie xD
Notes - @maszjuzkonto przecież to jakiś wiejski przychlast. Dlaczego w ogóle oglądasz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@maszjuzkonto: #!$%@?... aż z ciekawości wszedłem na jej TT. I cały jej kontent to drętwe patrzenie się na kamerę kiedy leci jakaś muzyczka xD I to dostaje kilka-kilkadziesiąt tys wyświetleń...

Jak bardzo trzeba mieć #!$%@? życie żeby oglądać coś takiego xD?
  • Odpowiedz
@maszjuzkonto: miałem w LO taką koleżankę. Niebrzydka, z poczuciem humoru, dobrze się dogadywaliśmy. Tylko nogi jakoś tak okrakiem stawiała i przez to była dla mnie zupełnie nieatrakcyjna ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@maszjuzkonto: nie wiem co w tym widzisz zabawnego, to faceci facetom zgotowali ten los, za moich czasów lambadziara ze zdjęcia byłaby szczęśliwa dostając minimum atencji od średnio przystojnego faceta, aktualnie traktowana jest jak księżniczka więc dostosowała wymagania
  • Odpowiedz