Wpis z mikrobloga

  • 3
@BiauekRemover Dawid Ozdoba, chory psychicznie człowiek popełnił samobójstwo rok temu. Walczył przez długi czas z depresją, sam nie wiem ile, ale na pewno od czasu gdy walczył na fame mma z adbusterem i po przegranej walce tysiące ludzi krzyczało do niego "#!$%@?". A teraz debile z internetu dla rozrywki kreują sobie teorie spiskowe na jego temat, że żyje i przewidział całe pandoragate
  • Odpowiedz
  • 0
@koloras90 Masz na myśli że zapostował mema który krążył po sieci od premiery filmu Sekielskiego? No #!$%@? cóż za przypadek. W takim razie tysiące dzieciaków na discordzie wiedziało o pandoragate.

@DIONESORENOSINOS Popieprzyło was
  • Odpowiedz
@vipcypr8: nie mam na myśli filmy w których mówi czym jest gra i jak w nią grać oraz to czemu ona służy. Z perspektywy czasu wszystko to układa się w jedną spójną całość nawet jeśli kiedyś nie miało zbytniego sensu. Mogę powiedzieć jedynie, że gra wciąż trwa i na pewno grają w nią i Konop i Wardęga.
  • Odpowiedz
@vipcypr8: gra jest m.in. o hejcie, który złamał Dawida. A teraz spójrz na siebie, przychodzisz tu ze swoimi wysrywami, nieproszony, nie dając żadnej wartości, obrażasz ludzi, którzy spędzają swój czas tak-tik-tak, jak mają ochotę. Nawet jeżeli ktokolwiek sobie cokolwiek wkręca, to po pierwsze: to było marzenie Dawida, żeby ludzie grali, a po drugie: Twoje zachowanie jest tożsame z tym, które prezentowali ludzie krzyczący wy&*^%*%^&j! do Dawida na gali Fame. Nie rozumiesz
  • Odpowiedz
@vipcypr8: myślę, że założenie że nikt o tym nie wiedział jest błędem. Może doszukiwanie się u Ozdoby foliarskich treści też, ale są przesłanki świadczące o tym, że o czyms wiedział.
Myślę, że gadało się o tym w ich branży, na jakis lajwach sprzed lat zbijali się youtuberzy, że jak dwunastka to do stuu. Mówili o tym, podśmiechiwali się, ale biznes się kręcił. Myślę, że to grubsza sprawa
  • Odpowiedz