Wpis z mikrobloga

Dobry ten nowy V/H/S 85. Myślałem, że będzie tendencja spadkowa, ale w porównaniu z poprzednią częścią wypada lepiej (poszczególne historyjki trzymają równy poziom, wszystkie były ok). Na plus dużo fajnych efektów gore i poprawne (do perfekcji trochę brakuje) oddanie klimatu lat 80. Poza tym film w żadnym momencie nie nudził - prawie 2h seans i jakoś oglądało się to z niesłabnącym zaciekawieniem. Teraz pozostaje czekać na nowy Hell House LLC - https://www.imdb.com/title/tt22796890/ , którego premiera już niebawem.

#filmnawieczor #horror #foundfootage
  • 4
@Aperitiff: Tak z ciekawości, który V/H/S najlepszy? Póki co oglądałem pierwszą część (dla mnie 3/10), drugą (4/10) i V/H/S 94 (5/10). Jedyny part warty obejrzenia z tych wszystkich filmów to moim zdaniem 'The Subject' z '94'. Innych praktycznie nie pamiętam o czym były.
  • 1
Tak z ciekawości, który V/H/S najlepszy?


@GammaQlaff: To chyba zależy od gustu, bo mi najbardziej podpasowała 2 część, głównie z względu na segment 'Safe Haven'. Najgorzej jak na razie wypada u mnie V/H/S 99.
@Aperitiff: oglądałem to z kumplem. Jak usłyszał jak na końcu ten demon będąc na dachu tego samochodu co uciekał powiedział "papa" do tego typa to kumpel centralnie wstał i wyszedł i już nigdy nie chciał o tym filmie słyszeć ani tym bardziej go oglądać xD
Rewelacyjna seria- nie dla miękkich niedzielnych mariuszy