Wpis z mikrobloga

pan general to jednak fachowiec jest.


@rocky93: Jakim cudem po 8 latach ciągłego wzrostu gospodarczego, niskiego bezrobocia, ukręcenia miliona afer PO, PiS ma tylko 40%? To proste, większość ludzi jest podatna na proberlińską i prokremlowską propagandę co szczególnie wyraźnie widać na wykopie!!111
@rocky93: dodatkowe dwa miliardy rocznie plus milion fundacji dzięki którym mają dodatkowe fundusze na kampanię; jak na to jak bardzo PiS stosuje niedemokratyczne zagrywki to mają naprawdę kiepskie poparcie
@rocky93: Dziś jak byłem na kawie to podsłuchałem rozmowę dwóch takich pań co są za pisem, i głównie rzecz rozbija się o "Tusk i platfusy nie dawały, a PIS dajo" i "a Tusk wiek emerytalny podniósł, a PIS obniżył".
@rocky93 to Ci odpowiem. Mój znajomy z pracy w poprzednich wyborach prezydenckich mówił że nie zagłosuje na Trzaskowskiego bo jak wygra to dzieci w szkole będą mogły sobie płeć wybierać i wszędzie będą pedały, jak na zachodzie. A najśmieszniejsze jest to że mieszkamy w UK czyli na zachodzie. Po prostu ludzie to debile. Na szczescie nie mam z nim kontaktu i nie wiem czy w tych wyborach też boi się pedałów.
@rocky93 Śmiejecie się z Podkarpacia, ale tam nawet właściciele sporych firm popierają PIS - kościół i TVP robią robotę, tych ludzi nie obchodzi to, że co roku dowalają im ZUSy, srusy i ceny za wszystko rosną. Dla tych ludzi liczy się tylko to, żeby Tusk nie doszedł do władzy.
Wystarczy krótka rozmowa z betonowym elektoratem pisu, a dowiesz się, że żadnych afer nie ma, że to wszystko są wyssane z palca bajki wymyślane przez Tuska, a ta UE to już w ogóle... I tak, ja cytuję tutaj aktualnego premiera (,)