Wpis z mikrobloga

Krótko o mnie, 23 lata prawiczek, 176 wzrostu, zakola, nie jestem zbyt przystojny też z twarzy. Nawiązałem ostatnio na początku października kontakt 16 letnią dziewczyną na ig. Byliśmy na dwóch randkach, pierwszej w sobotę i drugiej wczoraj i na każdej się całowaliśmy, na wczorajszej też trzymaliśmy za ręce. Teoretycznie pierwszy raz w życiu jestem w związku. Po spotkaniach ta dziewczyna do mnie wypisuje. Czy jestem przegrywem i incelem? Czy to już nie jest incel. Bo nie było peklu i wątpię, że szybko będzie.

Krótko o niej, okularki, metr60-62 czyli jakieś pół stopy niższa ode mnie. Nie jest gruba ani jakaś chuda, taka normalna szczupła z lekką fałdką na brzuchu, ma dekolt. Tak 5/10 bym ją obiektywnie ocenił. Ale zadowala mnie z wyglądu. Więcej nie potrzebuję

#blackpill #manlet #incel #przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
Ogólnie to było tak, że napisałem jakiś komentarz pod postem na stronie związanej z moim miastem, który ona przeczytała i dała mi obserwację. Dałem follow back i postanowiłem napisać do niej dlaczego mnie dodała, kim jest i niech napisze coś o sobie. Potem używałem rizzerskiego stylu pisania, którego nauczyłem się oglądając filmiki frywolnego tego co nagrywa na kanale relacje z kobietami. I wysłałem jej swoje bardzo korzystne zdjęcia w tym takie z
  • Odpowiedz
jeśli zerwie ze mną przed pierwszym razem


@alan-majcher: dlaczego myślisz w ten sposób? Nie martw się czy zerwie z tobą czy nie, bo ona zauważy u cb desperację a to jej się nie spodoba.
Chodź na randki rozluźniony, i z czasem ona będzie chciała spróbować seksu. Może będzie chciała pieszczot bez seksu już niedługo, małolaty czasem chcą powoli dochodzić
  • Odpowiedz