Wpis z mikrobloga

@hahi-hohe: nie pamietam juz dokladnie wszystkiego, bo bylo to 8-10 lat temu, ale Julia byla bardzo popularna osoba na grupach roznych youtuberow i patogrupek. Jedna z popularniejszych grup byly pelzacze zarodnikowe jasia, grupka jdabrowskiego XD duzo osob zawsze probowalo wbic sie w laske moderatorow tej grupy bo byla to przepustka do poznania youtuberow, czesto wieczorami/w nocy mozna bylo na tsie z nimi porozmawiac, no ogolnie krag tych ludzi byl dosc maly
@rozowymops: No to ciekawa akcja. Pewnie moderatorka miała je od youtuberów i może jednym z nich był Boxdel. Tylko mnie zastanawia czemu Julia nic z tym nie zrobiła,a teraz się wycofała z całej afery. Dla mnie teoria o zastraszaniu wydaje się prawdopodobna.
@hahi-hohe: mam wrazenie ze z wiekiem Julia zaczela rozumiec, ze to wszystko bylo zle. Czasami przecinalam sie z nia jeszcze na innych grupach, okolo 2-3 miesiace temu widzialam jej komentarz wlasnie dotyczacy swiata yt, ze jest przeklamany i okrutny, ze zostala bardzo skrzywdzona przez pewna osobe w bardzo mlodym wieku i mierzy sie z tym do dzisiaj. Co do jej reakcji na to wszystko - pewnie zeby cos zrobic musialaby powiedziec
@rozowymops: Rozumiem. Szkoda dziewczyny,a trauma jest zrozumiała. Niestety,jeżeli ofiary nie ujawnią dowodów to sprawcy nie zostaną ukarani. Całe Pandora Gate pokazuje,że wysoko postawieni Youtuberzy i Influencerzy mogą pozostawać bezkarni,fani ich usprawiedliwią,a cała afera się już kończy. Nie zdziwię się jakby okazało się,że cała drama to tylko wierzchołek góry lodowej,a cały proceder trwa do dziś i będzie trwać tylko jeszcze bardziej po cichu.