Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Uwaga, odważyłam się wynotować fragment tokowania Kukiza przed Oliwią.

"Coś jakaś dalej jesteś zamyślona... Ale chyba możesz mi powiedzieć, ale nie chcę jakby drążyć tego i z ciebie wyciągać jakichś tam tematów. Ja też nie wiem na ten moment, mhmm, co będzie jakby z dalszą moją relacją z Tori, no, od tego, gdzieś no, na pewno większa część jakby zależy, no... I szczerze mówiąc, jeżeli... jeżeli oni gdzieś tam zdecydują się jakby tworzyć dalej tą dalszą relację razem, no to gdzieś tam będę musiał wybierać jakby pomiędzy dziewczynami, które gdzieś na ten moment są. No ty i gdzieś tam Wiktoria na ten moment gdzieś tam zostajecie no. Nie ukrywam, że gdzieś bardziej jakby pod kątem jakby wizualnym jakby ty mi się bardziej podobasz, wiem, że też gdzieś może ze swojej strony zaniedbałem relację z tobą...".

Mogłam przeoczyć jakieś jakbygdzieśtamno, ale sorry, mózg mi krwawił przy notowaniu tego bełkotu. Niezwykła elokwencja, czyż nie?
  • 16
  • Odpowiedz
@Null84: to na pewno E.T. Nauczył się najważniejszych słów "jakby, gdzieś tam" i pomiędzy nie wstawia te mniej istotne. Gdzieś tam podsłuchał je na ulicy czy w krzakach i jakby wrzuca gdzie popadnie.
Jest to jakiś sposób na funkcjonowanie w społeczeństwie. Można go rozumieć na kilka sposobów, jak komu pasuje. Hm. Konfliktów mniej, bo przecież "powiedział, że jakby załatwi mi gdzieś tam to". Czyli na bank. No i gites majonez. Szacun,
  • Odpowiedz
@Null84: Ten sam fragment cofałem, tylko jeszcze zwracałem uwagę na "no", ale to już większość byłoby pogrubione. Trochę kusi zrobić wideo z tymi jego wypełniaczami, szkoda tylko, że jest tak trzeciorzędną postacią, w tym odcinku jest go więcej tylko dlatego, że ma immunitet, a chyba przez dwa odcinki nie był pokazywany praktycznie wcale poza grupą.
  • Odpowiedz