Wpis z mikrobloga

Specjalnie taguję #anglia #uk bo mam informację dla mężczyzny, którego żona lub dziewczyna leciała wczoraj z gdańska godzina 19.40 do Luton
Twoja kobieta wcześniej rozmawiała z gosciem o imieniu Amir lub Azmir, i z rozmowy wynikało, ze to raczej nie jest tylko serdeczny kolega.
Nastepnie zawdzwoniła do ciebie, użyła słów "juz wracam skarbie" i ta informacja moze cię naprowadzić, powiedziała, ze kupiła ci niebieskie LM, dziewczyna to blondynka, ale nie był to naturalny blond.
Jezeli to tylko dziewczyna uciekaj chłopie, jeżeli to zona i macie dzieci, to zwyczajnie nie wiem co ci doradzić.
Powinno mnie to mało obchodzić i nie obchodzi, ale pomyslałem, ze może jesteś fajnym Mireczkiem, ciężko #!$%@?, by rodzina była szczęsliwa, dlatego postanowiłem to napisać.
A was proszę, by to pchnąć plusami, by chłop to zobaczył i być może jest jeszcze czas by chłopaka ratować.
---------
#uk #anglia #p0lka i dla zasięgu #heheszki #podroze
  • 71
  • Odpowiedz
Jak leciala o tej godz do Luton to pewnie poleciala do Birmingham lub manchesteru bo tam ladowały samoloty po zamknieciu lotniska po pożarze.


@stachuprzytelefonie: Nasz samolot jeszcze wyladował w Luton, odprawa trwała długo i bokiem nas wypuścili w stronę miasta, ludzie brali taksówki i samochody prywatne by dostać się do parkingów poza miastem. Nasz samolot wyladował normalnie, chociaż już na płycie było widać dym, ale dopiero poza lotniksiem od strony miasta
  • Odpowiedz
Dzięki. Może moja nie jest blondynką i wczoraj nie leciała samolotem ale profilaktycznie jej #!$%@?ę.


@Jofiel: co prawda w UK nie byłem z pół roku, ale bardzo dobra rada, zakładam żonobijkę i czekam aż wróci z roboty
  • Odpowiedz
czekam aż wróci z roboty


@Deska_o0: Dobra rada nie czekaj tylko wparuj do biura i pokaż gryzipiórkom kto rządzi i czyja to jest kobieta. Przy okazji zaimponujesz innym jej koleżankom, wzbudzając w niej zazdrość o nie, że może cię stracić a to gwarancja na stabilny zwiazek.
  • Odpowiedz
Dobra rada nie czekaj tylko wparuj do biura i pokaż gryzipiórkom kto rządzi i czyja to jest kobieta. Przy okazji zaimponujesz innym jej koleżankom, wzbudzając w niej zazdrość o nie, że może cię stracić a to gwarancja na stabilny zwiazek.


@Jofiel: a jak ją wyrzucą z roboty to kto mnie będzie utrzymywał? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
trochę za duże ryzyko
  • Odpowiedz