Wpis z mikrobloga

@olito: a najlepsze, ze robienie ludzi w #!$%@? oplaca im sie na tyle, ze pozwalaja sobie na transportowanie i magazynowanie powietrza
  • Odpowiedz
gdzie są ekolodzy drący #!$%@?ę, którzy dla odmiany mogliby zrobić coś naprawdę pożytecznego?


@kompek: W kieszeni wielkich korporacji i rządów. Biznesmeni wywieszają flage elpegie i zielony listek, a ludzi #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
, gdzie są ekolodzy drący #!$%@?ę, którzy dla odmiany mogliby zrobić coś naprawdę pożytecznego?


@kompek: a gdzie ty #!$%@? byłeś jak robili mase pożytecznych rzeczy? Równie dobrze mogę zapytać gdzie były twoje komentarze jak było X I #!$%@?ć cię, że jakim prawem komentujesz teraz, a wtedy siedziałeś cicho xD
Już nie mówiąc i tym, że pewnie nawet nie sprawdziłeś czy przypadkiem jakieś organizacje nie walczą z tym xD Ale drzeć ryja
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: dzień dobry Panie Pseudoekologu - chyba mogę tak mówić, wnosząc po tym jak się stiltowałeś po jednym komentarzu na portalu ze śmiesznymi papieżami.

a gdzie ty #!$%@? byłeś jak robili mase pożytecznych rzeczy?


@szybki_zuk: Na przykład blokując ruch w centrum Londynu albo Berlina siadając na ulicy i #!$%@?ąc przypadkowych, Bogu ducha winnych ludzi?
I zanim zadowolony zwalisz sobie konia, że gdzie Londyn, a gdzie Polska - takie wymogi prawne
  • Odpowiedz
@olito: kapitalizm proszę państwa. System w którym byle Janusz by was okradł I zamordował za parę gorszy gdyby mógł. Należy to zaorać i stawiać od nowa bo jak widać nie działa
  • Odpowiedz
dzień dobry Panie Pseudoekologu


@kompek: dzien dobry szurze

hyba mogę tak mówić, wnosząc po tym jak się stiltowałeś po jednym komentarzu na portalu ze śmiesznymi papieżami.


@kompek: no co poradze, łątwo #!$%@? mnie głupota

Na przykład blokując ruch w centrum Londynu albo Berlina siadając na ulicy i #!$%@?ąc przypadkowych, Bogu ducha winnych ludzi?


@kompek: Czyli tak jak myślałem, nie masz pojecia o organizacjach proekologicznych, poza niusami o kontrowersyjnych akcjach.
  • Odpowiedz