Wpis z mikrobloga

Postujcie najbardziej #!$%@? wysrywy z #przegryw ja zaczynam xD

Top 1 moim zdaniem, łby tak bardzo sprane piwniczeniem za wyłudzone od własnych starych pieniądze, że przegrywy autentycznie nie rozróżniają klas społecznych w Polsce xD

Wg. przegrywa z tagu to wszystko jedno i to samo:

- baran po zawodówce w BMW E90 kupionym za hajs ze zbierania szparagów u Niemca - oski
- student z miasta wojewódzkiego (w powiatowym nie ma uczelni, ale skąd #!$%@? może to wiedzieć xD) mieszkający na stancji - oski
- syn robola z 3-letnim iPhone z lombardu - oski
- syn pracowników z klasy średniej w Air Maxach - oski
- i wreszcie banan #!$%@? w Balmain z firmą od starego - też oski xD

#przegryw ##!$%@? #bekazpodludzi
Pobierz JanRouterTrzeci - Postujcie najbardziej #!$%@? wysrywy z #przegryw ja zaczynam xD

To...
źródło: przegrywek idiota xD
  • 29
O #!$%@? w stół a nożyce się odezwą xD

Jak ktoś jeszcze ma wątpliwości, że ten tag to w większości same zdebilałe trolle, a może w 3-5% ludzie, którym w życiu nie wszystko się układa jak należy, to ten fred rozwiewa wszelkie wątpliwości xDD

Najlepiej żeby biauek to dziadostwo oddał obajtkowi, niech zrobi porządek.
@JanRouterTrzeci: Ja rozumiem, że kochasz wk##wiać ludzi ( ja też), ale wybrałeś zły tag, bo mamy w uju zdanie takich jak ty - nie możesz nam dopi##dolić, rozumiesz? xD

Tutaj nic nie zdziałasz. Lepiej wracaj na tag #ukraina i tam po wk#rwiaj fajnopolaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mazurroo: łełe 191 cm ma i dlatego ma wykształcenie, pracę i mieszkanie xD

Jak masz 160 cm w papierach to pozamiatane XD #!$%@?ą cię z publicznej szkoły, pracodawca ciśnie bekę z kurdupla, a deweloper karłom nie sprzedaje xD oj smuteczek
@Mazurroo: łełełełe zwyzywam każdego kto ma pracę na etacie i dach nad głową od normika nawet schizoida siedzącego 24/7 w necie uffffff już mi przeszło ale ulga xD

Szczerze mówiąc specjalnie cię nie blacklistuję żeby zobaczyć jak jęczysz xD