Wpis z mikrobloga

ale nie rozumiecie ze to tak jakby cytowac Holland? Albo profesor Platek? Ale Lempart xD

W waszych ulubionych stronnictwach jest tyle samo pokemonow co w konfederacji, pisie czy gdzie tam byscie nie chcieli.

Wywlekanie tego i sugerowanie ze to jest glowny przekaz jest zwyczajna manipulacje ale wasza murzynska tepa mentalnosc jaki kali to dobrze jak kalemu zle temu przyklaskuje xD


@OskarDeveloperski: Nie przesadzajmy. Holland, Piątek, Lempart i wszystkie inne "kontrowersyjne" postacie
Ale jej nie ma od 4 lat. Czyli rozliczamy wszystkie partie za wszystkich ich byłych członków, nawet jak zostaną usunięci z danej partii?


@Rennie-: No ale była, ktoś ją przyjął, ktoś głosował za jej zamordystycznym projektem (a było to wszystkich 11 posłów Konfy, nikt się nie wyłamał), więc najwyraźniej jednak jest to istotny temat.
@Cosipi szczujnia, jasne, z tą różnicą, że tu nie zmyślają.
Aczkolwiek styl mi się nie podobał, koleś tak długo próbuje męczyć, aż uzyska wymaganą odpowiedź.
Mencene mówi, że ma w dupie Palestynę, nie ma znaczenia dla niego kto ma rację, a typ go ciśnie, aby wybrał stronę.

Konfie nie, ale TVN w takim stylu też nie.
- konfiarze bronili jedzenia psów nawet na wykopie xD


@yahoomlody: Konfiarzem już od kilku lat nie jestem, ale zapytam: co jest złego w zjedzeniu psa? Bo w mojej ocenie to po prostu kwestia programowania społecznego w naszej kulturze, że piesek to przyjaciel, a nie jedzenie. Świnie są inteligentniejsze od psów, a są jedzone. Krowy w sumie są na poziomie psów emocjonalnie i tak samo inteligentne, a według niektórych źródeł są od
konfiarze bronili jedzenia psów nawet na wykopie xD


@yahoomlody: osobiscie uwazam ze za szerzenie klamstw i manipulacji powinien byc ban tutaj. Jesli dla ciebie zniesienie zakazu rownoznaczne jest z bronieniem jedzenia psow to jestes krerynem.
Godek, Jedzenie psów, pierdyliard wypowiedzi Korwina, będziesz wisiał, 5 mentzena, onuce, 5g xD


@Cosipi: I gdzie tu masz jakieś kłamstwo lub nieścisłość, tępy cepie xD
Ale to jest szambo takie same jak #tvpis tylko że za pieniądze amerykańsko/żydowskiego lewactwa a nie nasze jak w tvpis


@Cosipi: szambo masz w głowie symetrysto.
Konfederacja to gówno partia, która działa na granicy legalności. Jakby ją zdelegalizować to by sie nic złego nie stało.