Wpis z mikrobloga

niezły kwik #konfederacja bo Sławcio nie poradził sobie. Po liczbie postów aspirujących do gorących wnioskuję.
I płacz bo Kraśko tendencyjny, wiadomo. Jakby to było zaskoczenie. Rozjechał kolegę Memcena jak walec żabę, no ale skoro wysyłasz do prime time przedstawiciela to niech on będzie the best, a nie zachowuje się i obraża się jak dzieciak. Mam wrażenie że drąg zakończony metalowym hakiem i grotem vel Bosak byłby o dwie klasy wyżej.
#polityka #piaskownica
  • 9
  • Odpowiedz
@wiesiu2: ja jestem total laik obserwator. Nie zacietrzewiam sie politycznie jak większość bojówek tu. Dla laika oglądacza tvnu wygladalo to gorzej niż dla tvp mohera fatalny występ tuska w debacie. Stąd ten kwik mniemam.
  • Odpowiedz
Nie będę się z ciebie nabijał, z chorych psychicznie nie powinno się śmiać. Życzę dużo zdrówka.


@typeczek: nie wiem jak skomentować takie coś co spłodziłeś. Uwłacza mi sama myśl o tym co powiedzić mógłbym. Także elo bez odbioru.
  • Odpowiedz
Rozjechał kolegę Memcena jak walec żabę


@PierogiRuskie: Jestem obiektywny, nie głosuje na konfe i nie lubię Mentzena. Obejrzałem przed chwila i moim zdaniem wygrał z Kraśko. Wypadł dobrze.
  • Odpowiedz
Ja mam inne zdanie.


@PierogiRuskie: Ok, tylko zdziwiło mnie to rzekome "rozjechanie". Ok można uznać że Mentzen był za agresywny momentami, wizerunkowo tracił i przez to ostatecznie przegrał. Taką argumentacje bym jeszcze zrozumiał. Ale rozjechania tam żadnego nie było.
  • Odpowiedz
@Thorkill: no ale pomyśl, po co on się tam pojawił, skoro mówił ze nie zapraszają go tam. Mój być może błędny wniosek jest taki - by zdobyć głosy "nieswoich" wyborców, oglądaczy TVNu. I po takim performensie uważasz że to memcenowi się udało? To już nawet tusk może pól głosu babci zdobył z oglądaczy tvp, bo babcia miała sto lat temu rudego chłopaka. A memcen? Zdobył jedynie kwik bojóweczki tu, co wnosi
  • Odpowiedz