Wpis z mikrobloga

Widzę, że niektórzy weszli na wyższy poziom odklejenia. "Propaganda dużo większa niż w TVP" - czy wy jesteście normalni? Przecież konfederacja do TVP w ogóle nie jest zapraszana. TVN daje im platformę i zaprasza do największego programu publicystycznego czyli Kawy na Ławę. "To są wolne media?" - tak k*rwa, to są wolne media. Wolne media nie polegają na tym, że ktoś karmi cię przekazem, który ci pasuje. Czy w tej partii są jeszcze jacyś wolnościowcy? TVP nie jest wolnym medium, bo nie realizuje swojej ustawowej misji, do wypełniania której została powołana. A do tego stała się maszynką do defraudacji publicznych pieniędzy. Memcen mógł nie iść do Kraśki, który jest słabym i skompromitowanym dziennikarzem. Ale poszedł i pewnie nawet się ucieszył, że tak przebiegł wywiad, bo teraz można powycinać i powrzucać na TikToczka.
#tvn #wybory #konfederacja #polityka
  • 28
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy no zastanówmy się czy o wiele lepsze jest robienie: reportaży nt. danej partii w formie totalnych paszkwili pod tezę czy wgl o niej nie mówienie.
Wcale nie powiedziałbym że to pierwsze jest dużo lepsze, a może twoim zdaniem mentzen powinien całować stopy kraśko, bo wgl go zechcieli zaprosić, bo hehe przecież nie musieliby, wolne media jego mać!
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy:
Już to dzisiaj pisałem. Kraśko był w TVP. Został wywalony przez Kurskiego. Jak wygra KO to bardzo możliwe, że wróci ponownie jako naczelny.

Serio to jest ta Nowa Jakość? To jest ta bezstronność? To jest ta rzetelność dziennikarska, która stoi w kontrze do TVP?

Dziwisz się, że ludzie nie chcą głosować na KO jako alternatywę dla PiSu? To jest doskonały pokaz ich umiejętności.

Tak, PiS przekracza wszelkie granice z TVP
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy tak, stary naprawdę, czy widziałeś kiedykolwiek gdzie TVN w swoim materiale chociaż raz pochwaliło konfe za cokolwiek? Ile razy oglądałem ich materiały za każdym razem ta partia jest przedstawiona za jakiś wariatów. Ja jako antylewak totalny jestem w stanie wskazać ciekawe fajne pomysły lewicy z zakresu gospodarki i innych. Ale żeby telewizja kreująca się za demokratyczną i obiektywną odwala takie rzeczy jak ten wywiad to nie mieści się w głowie
  • Odpowiedz
nie zapraszają do TVP Konfederacji i nie rzucają im tendencyjnych pytań i nie przerywają w trakcie odpowiadania? No.. duża strata, faktycznie..
  • Odpowiedz
Idea wolnych mediów polega na tym, że przede wszystkim są niezależne od rządzących i nie podlegają zewnętrznym naciskom,
to czy są obiektywne czy nie to kwestia zupełnie drugorzędna.

@SzybkieSondy:
  • Odpowiedz
"Propaganda dużo większa niż w TVP" - czy wy jesteście normalni? Przecież konfederacja do TVP w ogóle nie jest zapraszana. TVN daje im platformę i zaprasza do największego programu publicystycznego czyli Kawy na Ławę.

@SzybkieSondy: To tak jakby mnie sąsiad zaprosił do siebie i napadł, a ty byś go bronił, że przecież jest lepszy od drugiego sąsiada, bo tamten nigdy mnie nie zaprosił ani nie pobił.
  • Odpowiedz
tak, stary naprawdę, czy widziałeś kiedykolwiek gdzie TVN w swoim materiale chociaż raz pochwaliło konfe za cokolwiek? Ile razy oglądałem ich materiały za każdym razem ta partia jest przedstawiona za jakiś wariatów. Ja jako antylewak totalny jestem w stanie wskazać ciekawe fajne pomysły lewicy z zakresu gospodarki i innych. Ale żeby telewizja kreująca się za demokratyczną i obiektywną odwala takie rzeczy jak ten wywiad to nie mieści się w głowie


@Bartek5435:
  • Odpowiedz
TVN daje im platformę i zaprasza do największego programu publicystycznego czyli Kawy na Ławę.


@SzybkieSondy: tylko po to żeby puścić skrajnie niekorzystny reportaż, a potem urządzić kłótnie w studio, żeby przypadkiem Konfa nie miała zbyt dobrego wyniku i opozycja miała większość. Ha tfu na takie zapraszanie
  • Odpowiedz