Wpis z mikrobloga

Jak można dawać przyzwolenie na bombardowanie budynków mieszkalnych jako dziennikarz "poważnej" stacji?


@opk20: CEO Warner Bros. Discovery czyli właściciela TVN jest Żyd xD. Ale to nie tylko z TVN. Żydzi rządzą mediami na całym świecie.
@ibilon: Nie musisz mi wmawiać urojeń. Wystarczy odpalić główną z poprzedniej dekady by poczytać co się wszystkim marzyło. Poczytać narodowo-niezależne portale, odpalić serie kanałów na youtube, hasła i transparenty z manifestacji. Wywiady polityków, redaktorów, trybunów... środowisk katolickich organizujących różańce. Nawet PiS wygrał wybory na tym, by w ówczesnej sytuacji bronić Polskę przed islamskimi dzikusami.

Nadążasz? Im też będziesz wmawiał urojenia czy od dzisiaj kochamy islam?

Patrz, tu jest moja <mela>
@opk20 przecież dorabiasz mu gębę, nic takiego nie powiedział. #!$%@? jest lepiej, dokładnie wyjaśnił o co mu chodzi. Nie bronie Izraela, tym bardziej Hamasu. Palestyńczycy X lat temu mieli szansę na wspólną egzystencję z Żydami. Wybrali przemoc. Wybrali Hamas. Dostali na dziąsło i teraz są w czarnej dupie. W ogóle ta sprawa jest super #!$%@?, bo sami Żydzi mają z tym problem (moralny), zwłaszcza Ci co mieszkają w USA.
Psychoprawicowa miłość do sniadych terrorystów to jest coś pięknego xDDDD


@deziom: też mam bekę z tego jak nagle katoliccy prawacy ukazują niesamowitą ilość miłosierdzia i zrozumienia kozojebom odcinającym dzieciom glowy