Wpis z mikrobloga

Beka z kuców, którzy się zesrali, że Kraśko pytał Mentzena o wypowiedzi członków Konfy. A normalnie to nie pyta innych polityków o wypowiedzi członków KO, Lewicy, Trzeciej Drogi ani nawet PiS-u. Może k... dlatego, że ani w KO, ani w Lewicy, ani w PSL-u, ani w PiS-ie nikt nie mówił, że :

-SEKS Z 12-LATKAMI JEST OKEJ, A WIEK ZGODY NA POZIOMIE 15 LAT TO OBRZYDLIWOŚĆ
-NALEZY ZALEGALIZOWAĆ JEDZENIE PSÓW
-KOBIETA JEST CZĘŚCIĄ DOBYTKU MĘŻCZYZNY
-BICIE DZIECI TO WYRAZ TROSKI O NIE
-GEJÓW NALEŻY BATOŻYĆ I ZAMYKAĆ W WIĘZIENIACH
-ZWIERZĘTA TO TYLKO MASZYNY KTÓRYCH LOSEM NIE MUSIMY SIĘ ZBYTNIO PRZEJMOWAĆ
-W POLITYCE ZAGRANICZNEJ BARDZIEJ BOJĘ SIĘ STANÓW ZJEDNOCZONYCH I UNII EUROPEJSKIEJ NIŻ ROSJI PUTINA
-WOJNĘ NA UKRAINIE POWINNA WYGRAĆ ROSJA

Nie wspomnę już o tonie walenia farmazonów w temaci walki z 5G, steku teorii anty-medycznych, teorii anty-naukowych itp. Jak również o głosowaniu przeciwko zaostrzeniu kar dla sprawców przemocy domowej, seksualnej, wobec dzieci, wobec zwierząt itd.

I wy się dzbany dziwicie czemu akurat waszego idola pytają o wypowiedzi członków partii, a nie innych. A tak wiem, wyrwane z kontekstu. Tylko dziwnym trafem w żadnej innej partii nie uda się znaleźć wyrwanego z kontekstu fragmentu, że tu cytat "seks z 12-latką jest okej, a wiek zgody to obrzydliwość". Albo " błędem było zakazanie jedzenia psiego mięsa". Czy też "nie powiem kto powinien wygrać wojnę na Ukrainie, bo jest kampania".

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #neuropa #tvn #wybory #ukraina #polityka
  • 38
@Smarek37:

Zresztą on na żadne pytanie nie potrafi odpowiedzieć wprost.

moze dlatego ze redaktor nie dawal mu dojsc do slowa?xD Poza tym odpowiedzial na kazde zadane mu pytanie ale o tym nizej.

chyba redaktor mu wyjaśnił w jaki sposób hamas wykorzystuje swoją ludność cywilną w takich wojnach.

Swego czasu na onecie byl artykul o podsluchanej rozmowie rosyjskich wojskowych ktory specjalnie dla Ciebie znalazlem.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ukraincy-przechwycili-rozmowy-rosyjskich-zolnierzy-bedzie-taka-rzez/6vgebf4,79cfc278
Z artykulu wynika ze Ukraincy mieli stanowiska
@Smarek37: wiedzialem ze to napiszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) to Ukraincy moga miec stanowiska obronne miedzy cywilami a Hamas nie bo Ukraina nie jest strona atakujaca?xD

rozpisalem ci drukowanymi urywek wywiadu z glownej takze fikolki w stylu Mentzen nie odpowiedzial wprost na zadne pytanie juz nie przejda. Nie pozostaje ci nic innego jak taktyczne zakonczenie naszej "dyskusji" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie przejmuj
@JohnRamboo:

Nie przejmuj sie, byc moze uda Ci sie z kims glupszym.

Nie wiem czy takiego tu znajdę, choć fakt dzbanów na tym tagu nie brakuje

fikolki w stylu Mentzen nie odpowiedzial wprost na zadne pytanie juz nie przejda


Fikołki to widzę jedynie po twojej stronie. Tak, nie odpowiedział sensownie na żadne pytanie. Powtarzał te same frazesy co wczoraj u Rymanowskiego. Zero merytoryki, lawirowanie w próżni. Sory wory, takie są fakty
@Smarek37: Tja, hamas jak #!$%@? w cywilów to terroryści, ale Izrael jak #!$%@? w cywilów to nie terroryści. #!$%@?ć Memcena, #!$%@?ć Kraśkę za to nagabywanie za Izrael. Izrael jak chce, to może wjechać na pełnej w strefę gazy bez ruskiej taktyki #!$%@? czym popadnie w co popadnie.
@Smarek37:

Nie wiem czy takiego tu znajdę, choć fakt dzbanów na tym tagu nie brakuje

daleko szukac nie trzeba, spojrz na siebie i kolege bota.

Fikołki to widzę jedynie po twojej stronie.

niby w ktorym miejscu

Powtarzał te same frazesy co wczoraj u Rymanowskiego. Zero merytoryki, lawirowanie w próżni.


xD poparlbys izreal w tym konflkcie? nie poparlbym zadnej ze stron gdyz obie popelniaja zbrodnie wojenne.
Lawirowanie w prozni. "Fikołki to widzę
@JohnRamboo:

daleko szukac nie trzeba, spojrz na siebie i kolege bota.

Nadal przepaść w stosunku do ciebie. Koledze "botowi" też zajrzałem w profil i tu też przepaść intelektualna między tobą niestety.
Reszty tych wysrywów nie czytam, bo pierdoły jednego mencena już mi na dzisiaj wystarczą, elo ziom.
@tallman:

redaktor kłamał że tylko Palestyńczycy popełniaja zbrodnie

Możliwe. Fanem Izraela też nie jestem i szczerze nawet średnio mnie ten konflikt interesuje. Żal cywilów, ale niestety hamas sam im zgotował ten los.
@Smarek37:

Nadal przepaść w stosunku do ciebie.


Zaczynam sie utwierdzac w przekonaniu ze piszesz do mnie z Choroszczy lub Tworek.

Reszty tych wysrywów nie czytam, bo pierdoły jednego mencena już mi na dzisiaj wystarczą


Na reszte tych "wysrywow" po prostu nie masz argumentow i nie mozesz na nie odpowiedziec bez lamania sobie karku.

elo ziom


siemanko