Wpis z mikrobloga

@Moonlight20: na początek spróbuj dobrze wypocząć, dorzucić sobie jakieś endorfinki dobrym posiłkiem, zrobieniem czegoś co uwielbiasz itepe. Jakby dalej było średnio to coś na tadalafilu, działa dobrze (lekko mniej niż sildenafil ale o wiele bezpieczniejszy).
  • Odpowiedz
@Moonlight20: sildenafil podnosi ciśnienie krwi, ogólnie erekcja to jest skutek uboczny w działaniu - możliwe jest sporo skutków ubocznych powiązanych z tym czyli układ krążenia, ciśnienie własnie, serce. Sporo ludzi ma skutki uboczne, od jakiś bolów głowy, zawrotów, ogólnego osłabienia, po kołatanie serca. Na pewno nie zalecany lek w momencie jak kiedykolwiek miało się problemy kardiologiczne czy ciśnieniowe - czyli też słabo dla osób grubszych/otyłych.
tadalafil działa z teka inaczej, jego
  • Odpowiedz
  • 0
@kaminarii: Ja już w sumie brałem sildenafil i mi nic nie było a ja problemów z ciśnieniem i sercem nie mam a otyły też nie jestem. Ale już zamówiłem sildenafila ale jak mówisz że mocnej działa to może i lepiej bo może lepiej pomoże gdy żołnierz będzie musiał powstać w sytuacji stresowej jeszcze zobaczę. A ile bierzesz tego tadalafila w sensie MG ? Może jeszcze to zamówię zobacze
  • Odpowiedz
@Moonlight20: No nie mówię że od razu się wywrócisz z rowerka, nie znam sytuacji to tylko piszę że ogólnie to ma jest trochę bardziej niebezpieczna piguła pod względem przeciwskazań oraz powikłań.

10mg, zobacz i porównaj jak tam wyjdzie, możesz nawet dać znać z ciekawości.
  • Odpowiedz
@Moonlight20: zacznij od małej dawki 25mg np. i przygotuj się, że może boleć Cię głowa, będziesz miał wypieki na twarzy itd. przez parę godzin.
to co mirek wyżej pisze to trochę wymysły, sildenafil i tadalafil to inhibitory PDE5 rozszerzające naczynia krwionośne i one nie działają miejscowo, tylko w całym ciele. Po obu moga cię na drugi dzień boleć plecy, zwłacza po tadalafilu bo działa dłużej (ale też słabiej imo)
  • Odpowiedz
@Moonlight20 Ale to jakaś blokada w głowie. Mam tak od czasu jak się zakrztusiłem tabletką w dzieciństwie. Nie mam żadnych problemów fizjologicznych z przełykiem czy ooś, czasami mimowolnie zdarza się coś połknąć, cukierka czy jakieś drobne jedzenie. Z tabletką choćbym nie wiem jak się starał, nie ma szans :)
Leki mogą nie być skuteczne, producent zazwyczaj zaleca połknięcie, aby jej zawartość rozłożyła się dopiero w żołądku.
  • Odpowiedz
@Moonlight20 Wiesz co, wziąłem 2 tabletki Mensil Max po 50mg i praktycznie 0 efektu. Tyle że je rozgryzłem, bo połykać nie potrafię. Nie wiem czy je się tylko i wyłącznie połyka czy Sildenafil dla mojego organizmu nic nie znaczy.

W sumie ten problem u mnie pojawił się po częściowym obrzezaniu, zastanawiam się czy to był dobry wybór...
A skoro to żaden problem natury fizjologicznej, to chyba coś z głową musi być...

Co
  • Odpowiedz