Wpis z mikrobloga

  • 0
@GuziecKrolAfryki w PL lepiej mieć na zimę zimówki. A tak btw, sprawdzaj też klasy na danej oponie: (opory toczenia, przyczepność na mokrej nawierzchni) i tym się najbardziej sugeruj. Później poczytaj opinie o oponie. Znaczek jest najmniej istotny
  • Odpowiedz
@GuziecKrolAfryki: Hankooków nie polecam. Ludzie zgłaszają opinie że pękają, poza tym mają wysokie opory toczenia.

Tutaj np te hankooki po zaledwie 2 latach. Reklamacji nie uznali.
i wydaj jakiś 1400 na opony po to aby po 2 latach musieć kupić znowu. bo ta opona wygląda jakby miała 15 lat.
r5678 - @GuziecKrolAfryki: Hankooków nie polecam.  Ludzie zgłaszają opinie że pękają,...

źródło: 15440062_1

Pobierz
  • Odpowiedz
Dębice Navigator 3 dużo ludzi poleca i sam się do nich powoli skłaniam (najpierw chciałem Yokohamy bo Goodyear już trochę odleciał z cenami).


@Krupier: Mam, mogę śmiało polecić. Głęboki śnieg, breja śniegowo błotna, białe drogi, brązowe drogi, góry, autostrady ekspresówki, upały, deszcze w tym i prędkości >130km/h. miasto.. przejechałem 12K na nich w ciągu 1.5 roku. Nic się z nimi nie dzieje jak na razie, nie pękają ani nic. teraz będą
  • Odpowiedz
@GuziecKrolAfryki miałem tw klebery. Ciche, jedynie w deszczu przy 80 gwizdały tak jakby, ale to zależy jak duży był deszcz. Na śniegu na wprost ok, ale na rondzie auto z dwa razy uslizgnelo mi się na zewnątrz co przy zimówkach nigdy nie miałem. Generalnie nie dało się ich wyważyć i były drgania kierownicy od 80 wzwyż. Auto też paliło pół litra więcej niż na sezonowych. Poszły na reklamacje, uznana, zwrot za 4
  • Odpowiedz
@jeep-rest: Proponujesz opony nordyckie do jazdy w Polsce gdzie przez większośc czasu jest mokro, a takie opony sobkie kompletnie w takich warunkach nie radzą. Fatalny wybór IMO.
  • Odpowiedz
@r5678

>Dębice Navigator 3 dużo ludzi poleca i sam się do nich powoli skłaniam (najpierw chciałem Yokohamy bo Goodyear już trochę odleciał z cenami).


@Krupier: Mam, mogę śmiało polecić. Głęboki śnieg, breja śniegowo błotna, białe drogi, brązowe drogi, góry, autostrady ekspresówki, upały, deszcze w tym i prędkości >130km/h. miasto.. przejechałem 12K na nich w ciągu 1.5 roku. Nic się z nimi nie dzieje jak na razie, nie pękają ani nic. teraz
  • Odpowiedz