Wpis z mikrobloga

Stuu jest tak dobry w psychologię społeczną i kreowanie wizerunku, że zakłada agencje infuencereką, która zalicza największy sukces na polskim YouTube tworząc Team X. Nawet Friz i GOATS nie zdołali go pobić. Bez niego Team X3 okazał się dnem.

Jest też mistrzem szachów 5D. Bo dzięki przebiegłoci umiał się nieźle kryć gdy bliscy odkrywali jaki to zwyrol. Samobójstwo jako narzędzie nacisku okazało się idelane.

Jest tak inteligentny, że zarabia na krypto. Jego kariera to pasmo sukcesów. Wygodnie mu się żyło. Miał wszystko. Aż zniknął.

I my mamy tak po prostu łyknąć że został pobity przez Watahe? Że został rozpoznany po oczach? Człowiek który wyreżyserował nie jeden film? Pojawia się w starter packu każdej niesłusznie skrzywdzonej gwiazdy: dresik, włosy w nie ładzie, brak makijażu. Nie ma nagrania zatrzymania, a to jak leży...

I wiecie co? To działa. Nie wierzę, że typ znów gra kartą, że się zabije, bo to wszyscy myślą i mu się udaje. Właśnie dostaje współczucie i wsparcie by niczego sobie nie zrobił. Że nie jest winny, że to choroba psychiczna. Stuu to ten dobry. To Pingwin jest zły... Parafraza ile ciepłych słów wsparcia dostaje by się nie zabił. A tematem Iksa jest zostawcie Stuu. Tak jak go zostawiliśmy po dramie z Sukanek? Tak jak go zostawiliśmy po dramie z Fagatą?

Pamiętajcie. Jak coś odwalicie. No nie wiem, na A1 kogoś zabijecie. To przez miesiąc się nie golisz, wypisujesz tak jakbyś się miał zabić, zakładasz dresik, i idziesz do Żabki. Znajdujesz jakiś typów co pytają czy masz problem. Mówisz, że tak i chcesz by cię nagrali za 800+ jak w Żabce leżysz. Potem wysyłasz commentery. Robisz wyciek na tiktoka z tekstem, że mimo wszystko szkoda mi Anona. A jak macie mniej niż 30 lat to wam jeszcze Gimper napisze, że ma co winić człowieka za błędy młodości.

Baxton miał w jednym rację. Nie broncie Stuu.

#famemma #stuu #boxdel #pandoragate #polskiyoutube
N331 - Stuu jest tak dobry w psychologię społeczną i kreowanie wizerunku, że zakłada ...

źródło: 1000046034

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 14
@N331: co on w ogole #!$%@?? "byl wstydliwy", ale nie na tyle wstydliwy zeby prosic i wysyłać nage/pólnagie foty do nastolatek
  • Odpowiedz
@N331: ku... nic i nikt go nie usprawiedliwia, że szukał sobie "ofiar, bo tak to się nazywa, bo chyba nie nazwiesz kobiety!!!!! wśród potencjalnych 13sto, 14sto latek...!! Jeszcze te jego teksty że w miejscu intymnym czyli poniżej pasa ona musi być GŁADKA jsk dziecko....., jsk i pensetą wyrywaniewłosów łonowych danej dziewczynie...., to chore!!!!! To ZBOCZENIE!!!! i śmiało iść trzeba takim zdaniem..... #pandoragate
  • Odpowiedz
@azak90: no właśnie zabawne jest to, że Jacksona część osób która nie była turbo fanami scancelowala i nazwała pedofilem za spanie w jednym łóżku z tymi chłopcami właśnie (gdzie opiera się to na zeznaniach tych dorosłych już mężczyzn) a w tym przypadku część osób mówi, że to nic takiego, choć rzeczy jest dużo więcej niż na jacksona
  • Odpowiedz
@N331

Niesamowite, miał ciężkie dzieciństwo. Gdybyśmy mieli takie podejście jako społeczeństwo, żeby dawać luzy przestępcom, bo łatwo nie mieli w życiu, to mało kogo by ukarano za winy należycie, bo istnieje bardzo duża korelacja między popełnianiem przestępstw, a #!$%@? dzieciństwem. Prawie każdy, kto popełniał wielkie zbrodnie miał ciężko, to marne, w ogóle niepraktyczne usprawiedliwienie.
  • Odpowiedz
@N331: obejrzałem film, na pierwszy rzut oka sobie pomyślałem, że jednak powinny go przejąć służby a nie sebki na emigracji i nie powinni go tak upokarzać. Po czym miałem flashbacki z filmów druida i konopa, co pisał i co robił i jednak mi #!$%@? nie szkoda ani trochę. Niech #!$%@? i niech go tak traktują juz zawsze jak te sebki.
  • Odpowiedz
@N331: gadka w stylu usprawiedliwiania seryjnych morderców historyjkami o ciężkim dzieciństwie. Ciekawe, że wiele osób również miało podobnie ciężkie dzieciństwo, a jednak mimo tego potrafią nie być zwyrolami
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@rovi: nie ma dowodów, że coś mu zrobili. Ani na zatrzymanie. Film o niczym nie świadczy, bo może być wyreżyserowany
  • Odpowiedz