Wpis z mikrobloga

@damienbudzik: Że tak powiem to zależy, ja obstawiłem kiedyś, że Trump wygra wybory po kursie 4.90 coś takiego, to bardzo wysoki kurs, jak na zdarzenie gdzie masz tylko dwie opcje wygra A lub wygra B. A sondaże aż tak ogromnej przewagi Clinton nie dawały. Kurs bukmachera zmienia się wraz z tym, jak obstawiają dane zdarzenie ludzie, a ludzie obstawiają na podstawie sondaży. Natomiast co to znaczy dużo zarobić jaki kurs jest?
Natomiast co to znaczy dużo zarobić jaki kurs jest? Bo jak coś około 2.00 to gra nie warta ryzyka


@ekjrwhrkjew: 1.85, że konfederacja będzie mieć mniej niż 10.5%.
Ostatnio konfederacja szoruje po dnie w sondażach - mają 8-9%, więc wygląda to na pewną wygraną.
@damienbudzik: Jak dla mnie zbyt mały kurs, by w to się bawić. Możesz sobie porównać jak wyglądały ostatnie sondaże 4 lata temu dla Konfy i zestawić je z ostatecznym wynikiem

Rezultat Konfederacji - 6,81 proc. - po raz kolejny najlepiej pokazał sondaż Kantar, który dawał kandydatom z listy nr 4 poparcie na poziomie 7,61 proc. - większe o 0,8 pkt proc. Co ciekawe, trzy pracownie prognozowały, że komitet nie przekroczy progu