Wpis z mikrobloga

@77023: Dziś od rana poszedł prikaz gaslightningu jak to śmiemy śmieć się obrażać po JEDNYM wywiadzie w Tusk Vision Network....
  • Odpowiedz
@Griffith: ale to konfiarze srają żarem XDD czego wy się w ogóle spodziewaliście? Że będzie rozmowa o gospodarce? NSDAP też było zatroskane o gospodarkę, więc niby co - wszyscy mieliby się na tym skupiac, a pomijać poglądy i ideologie wyznawane przez większość partii? XD
  • Odpowiedz
@Griffith: no ale czego realnie się spodziewałeś? Że zrobią reklamę jaka konfa jest wspaniała, bo niby chce likwidowac podatki?

Poza tym memcen ewidentnie nie umie w tę grę - jest niewiarygodny bo nie daje żadnych jasnych komunikatów, kluczy w odpowiedziach niczym morawiecki gadający o cenie chleba, a poza tym nadymia się i robi większy niż jego urażone ego XDD

bosak jest lepszy w takich wywiadach, bo ten to przynajmniej potrafi efektownie
  • Odpowiedz
@Kalifornix: ja tam widzę gorące kipiące od wpisów konfiarzy płaczących właściwe nie wiem dlaczego? Bo pokazali prawdziwe wypowiedzi członków partii,.nie dodajac komentarza tylko pytając czy memcen się zgadza z nimi? Czy dlatego, że nie gadali o podatkach?
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: Piszesz, że konfiarze płaczą, samemu mając meltdown xD

dlaczego? Marzy ci się trzecia kadencja PiSu?


Jeśli pis przestałby być ciepłą kluchą i na poważnie się zabrał za takich jak ty, to tak. ¯\(ツ)/¯ Ale jak zwykle pewnie skończy się straszeniem Tuskiem i udawaniem, że się coś robi.
  • Odpowiedz
Piszesz, że konfiarze płaczą, samemu mając meltdown xD


@Kalifornix: gdzie niby mam meltdown? Próbuje się dowiedzieć jakie były oczekiwania, a od wczoraj nikt nic nie napisał na ten temat tylko widzę same płacze i nawoływania do zamknięcia TVN, bo nie zrobił spotu wyborczego konfie XD

Jeśli pis przestałby być ciepłą kluchą i na poważnie się zabrał za takich jak ty, to tak. ¯\(ツ)/¯


@Kalifornix: a czym ja podpadłem? XD i
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko: chłopie, dziennikarz nie dawał mu się wypowiedzieć ciągle przerywał i miał już z góry swoje tezy do zadeklarowania. a ty mówisz że reklamy nie zrobił? po co mentzena zapraszali, to nie był wywiad a atak. a póżniej taki neuropek bedzie narzekał że w tvp jest słabe dzienikarstwo xD
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko:

Próbuje się dowiedzieć jakie były oczekiwania


Nie wiem, a czego można oczekiwać od dziennikarza? Tego, żeby dał się gościowi wypowiedzieć, nie przerywając mu, nawet jeśli się z nim nie zgadza? Otóż nie w waszej ukochanej szczujni Tusk Vision Network.

a czym ja podpadłem? XD i jak was traktować poważnie skoro przyklaskujecie pisowskiemu zamordyzmowi, a potem udajecie niewiniątka zatroskane o podatki i gejów xD


xD no fajnie, ładny "zamordyzm" mamy, taki
  • Odpowiedz
Nie wiem, a czego można oczekiwać od dziennikarza? Tego, żeby dał się gościowi wypowiedzieć, nie przerywając mu, nawet jeśli się z nim nie zgadza?


@Kalifornix: no z tym się zgodzę, że przerywał, ale z drugiej strony ile można słuchać "że wyrwane z kontekstu" albo "giertych paręnaście lat temu coś tam powiedział" XD
  • Odpowiedz