Wpis z mikrobloga

Znam kilku muzułmanów i teraz rozumiem tą całą islamofobię.
Pedofilia? Okej, lepsze żeby dziewczynki wychodziły za starych dziadów niż dawały dupy w przedszkolu 6 letnim Maciusiom czy Bartkom XD (takie argumenty słyszałem)
Seksualne niewolnictwo? Też okej, w zamian kobiety mają co jesc i gdzie spać. Kolejne XD
Zabijanie apostatatów czy przeciwników islamu? Po raz kolejny wszystko spoko, nie można przecież szerzyć degeneracji (degeneracja to wszystko co nie jest islamem).

W skrócie, zaburzeni ludzie.

#islam #izrael #hamas #palestyna #muzulmanie
  • 19
  • Odpowiedz
  • 5
@kidi1: Dokładnie. Większość muzułmanów ma przepalone mózgi. To co mówi Koran, jest święte. Niewazne jak zdegenerowane i niemoralne dla normalnego człowieka, dla nich to świętość.
  • Odpowiedz
  • 6
@Pshemeck: Są takie kwestie, które dla większości ludzi są absolutnie oczywiste, typu że pedofilia jest zła i szkodliwa. Stad moje zdziwienie. Najlepsze jest to, że ci muzułmanie, których poznałem to nie randomy z Bliskiego Wschodu, ale Włosi, Niemcy itd.
  • Odpowiedz
  • 92
Opowiem moją historię. Pracuję za granicą, znam pewnego osobnika (Libańczyk) już 3 lata, od kilku miesięcy mieszkamy w jednym domu, oraz pracujemy razem w duecie.
Jest nas na domu czterech Polaków, oraz on.
Integrował się dość dobrze, nawet lubi dać w palnik.
Wczorajszego wieczoru odpalił kilka browców, oglądając newsy, zaczal walic piesciami po czym popadnie, oraz krzyczeć, że nas pozabija, ponieważ jestesmy Europejczykami, a pozniej zabije siebie. Po jakimś czasie ochłonął, przeprosił,
  • Odpowiedz
@bumbumxxc: Skro już jedziemy z historiami, to i ja swoją opowiem. Pracowałem z wieloma muzułmanami, ale kilka przypadków mnie zaskoczyło. Wielu z nich udaje całą wiarę, bo boją się rodziny. Modlą się, chodzą na modlitwy, ale przy nas w robocie mają wywalone i śmieją się z pedofila Mahometa. Myślałem że to są jednostki, ale takich ludzi poznaję coraz więcej. Tam nie tyle religia niszczy, co rodzina. Jak powiesz że jesteś kafirem,
  • Odpowiedz
@bumbumxxc: Ja znam tych, którzy uciekli z tych terenów, i nie urodzili się w Europie. Oni nie chcą tego syfu, i po to uciekli, by żyć normalnie. Niestety, nowi są wysyłani do szkół koranicznych, i tam im głowy piorą. Nie można się sprzeciwić wysłaniu, bo to już im śmierdzi.
  • Odpowiedz
@poziek dokładnie kolego, oni wszyscy są tacy sami. 13 lat emigracja here, Polaków unikam jak ognia, zdążą mi się pracowac z marokanami. Niby ok ludzie, ale zawsze w pewnym momencie wychodzi ta ich religia i nienawiści do europy
  • Odpowiedz
  • 0
@jast Jeśli posunie się krok dalej, z pewnością wyłapie, jeśli się kogoś zna kilka lat (wydawałoby się dobrze) ciezko się posunąć do takich rozwiązań, tym bardziej, że jest się człowiekiem ucywilizowanym.
  • Odpowiedz
@bumbumxxc: Każda religia pierze ludziom mózgi. Nacjonalizm też. A wystarczy, aby ludzie myśleli choć trochę i dbali o swoje najbliższe otoczenie i nie kierowali się religią, polityką, nacjonalizmem. Świat byłby piękniejszy.
  • Odpowiedz
@bumbumxxc: Posłuchaj braranie to że masz zamknięty umysł to juz twój problem. To ze mówią ci to prosto w oczy i tak też postępują nie znaczy ze to prawda. Nie wiem czemu szczujesz na tych biednych ludzi kiedy mamy swoje problemy np. KATOLIKÓW nieobowiązkową religię i kościół w Polsce a oni są najgorsi, zacofani i wgl dawaj tu tych inżynierów.
#nueuropa

@rzeznia22 Wiadomo "każda religia pierze ludziom mózgi" ale nie każda
  • Odpowiedz