Wpis z mikrobloga

Sytuacja wygląda tak, że część materiału Wardengi i Konopskiego została zmanipulowana. Bez znaczenia co z tym Dubielem, sąd wyjaśni, ale że ktoś się bawi w dziennikarstwo śledcze i manipuluje materiałem? Konopskyy przed aferą usunął filmy z Leksiem. Pomówił go o pedofilię, gdzie pisał do dziewczyny, która była w wieku przyzwolenia.

Źle się to zestarzeje wszystko.

#famemma
  • 3
@selflessness: Bez znaczenia. Jak wypuszcza się taki materiał, to się wszystko sprawdza. Już Konopskyy raz nie sprawdził wieku dziewczyny i oświadczył, że Lexiu jest pedofilem. Już raz tak zrobili, jeśli zrobili znów, to włącznie z Lexiem powinni wszyscy pozwać tę dwójkę.

Ja ogólnie uważam, że materiał powinien powstać po rozprawie sądowej i wtedy powinni szukać pozostałych ofiar. Zrobili z tego zmonetyzowany teatr dla gawiedzi.
Ja ogólnie uważam, że materiał powinien powstać po rozprawie sądowej i wtedy powinni szukać pozostałych ofiar. Zrobili z tego zmonetyzowany teatr dla gawiedzi.


@zalozyc_bukmacherke_w_afryce: liczyli na zgłaszanie się kolejnych dziewczyn, ale #!$%@? dzieląc materiał na raty, przez co można było na część z nich wpłynąć.