Wpis z mikrobloga

Czyli Brudas z Lasu i Oskarek robili sobie wydzieranki ze screenów byle by pasowały do ich narracji... nie mówię, że Dubiel jest teraz niewinny bo i tak dużo sytuacji się nie klei ale jak się okazuje Ci internetowi szeryfi to zwykli oszuści. 0 wiarygodności. Jak mi powiecie, że to "outstanding move niczym w Grze o Tron, pułapka na Boxdela i Dubiela" to mam jedynie receptę żebyście zaj€bali baranka w ścianę. Bo chciałbym przypomnieć, że te "asy" podchodzą pod nakręcanie kontentu na krzywdzie ofiar pedofilii a ktoś zapomniał, żeto przede wszystkim miało w jakimś stopniu pomóc ofiarom a nie manipulantom. Za żarty z pedofilii linczujemy a za wykorzystywaniu jej dla wyświetleń już nie... robi się to obrzydliwe. Autentycznie jest to pomówienie. Życzę Cieplutko żeby prokuratura jednak tego ask.me prześwietliła Brudasowi... i parę innych rzeczy.

#wardega #boxdel #dubiel #konopsky #pandoragate #famemma
  • 31
  • Odpowiedz
@Suchutkowy:

Czyli Brudas z Lasu i Oskarek robili sobie wydzieranki ze screenów byle by pasowały do ich narracji...


Nie zauważyłeś, że Dubiel właśnie to zrobił? Glosowke wyciął w połowie "tylko ja i moja 14tka"
Kiedy całość brzmiała "chodź, zabawimy się ostro bez stuarta, tylko ja i moja 14tka"

Można nie Lubiec Wardęgi ale mimo wszystko jego wiarygodnosc jest dużo wieksza niż Dubiela (może nie znasz jego historii i nie ogarniasz jaki
  • Odpowiedz
@Suchutkowy: Najlepsze jest to że zwyrol napisał że dosłownie wszystko podważy to co dubiel pisał a tacy ludzie jak wy piszecie swoje wypierdy że nastąpiła manipulacja w filmach xd czyli dubiela też można nazwać oszustem bo w internecie - każdy manipuluje chłopie. I on też zmanipulował widownie składającą się z dzieciaków. A z tym pójściem na policje to juz sukanek była na policji i gówno co z tym zrobili. Więc lepiej
  • Odpowiedz
Czyli Brudas z Lasu i Oskarek robili sobie wydzieranki ze screenów byle by pasowały do ich narracji.


@Suchutkowy: szkoda tylko że "oskarek" i wardęga pokazali faktycznie screeny z aplikacji a dubiel pokazał wyedytowane w jakimś graficznym programie konwersacje więc ciężko powiedzieć które są te autentyczne ponieważ dubielowych dowodów nie widzimy w messengerze tylko po edycji żeby ładnie pasowało do jego prowej szopki. Może są prawdziwe, szkoda tylko że odniósł się tylko
  • Odpowiedz
@justBrowsin Dubiel jest idoita, ale tam przy nim teraz nie jedne a już sztab prawników i PRow dziala, zapewne też jest po zeznaniach więc manipulowanie screenami po stronie Dubiela jest kompletnie beż sensu, więc jak bym tego nie podważała tymbardziej że wardega nie zaprzeczył.
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa: Jest w tym wszystkim zasadnicza różnica omawiany case dotyczy osoby popularnej i jej relacji z fankami. To nie jest normalny case gdzie jest facet/laska w gim/lic (dowolna kolejność).
Co do jego odpowiedzi: Zrobiona bardzo profesjonalnie, momentami zbyt, granie na emocjach, na spory plus ostatnie jego zdanie. Natomiast jak pokazywał ssy to raz pokazał do czego się odnosi a raz tylko powiedział. Zupełnie inny wydźwięk by był z tym ss o
  • Odpowiedz