Wpis z mikrobloga

Zgadzam się z Witwickim, że rzeczywiście wynik Konfederacji może zaskoczyć(to ma wynikać z jego wielu rozmów z różnymi grupami społecznymi) - jest nieprzewidywalny, a przemawia za tym cała ta syzyfowa praca wykonana na przestrzeni 4 lat.
Sformułowali i propagowali bardzo wyrazisty, spójny alternatywy program dla nieodpowiedzialnego rozdawnictwa i miałkiej pyskówki politycznej, w przeciwieństwie do KO, które poszło na populistyczną wymianę ciosów z rozciąganiem 500+ na wszystkich czy z 13 emeryturą.

Jestem przekonany, że hipotetycznie ludzie, którzy gdzieś z tym mentzenowskim przekazem się zetknęli, i chociażby porównali sobie to do belkotu antykaczystowskiego Tuska w antydebacie TVP, mogą zrobić psikusa.

Nie mogą uwierzyć, że partia, która szła tak konsekwentnie w opozycji wobec konglomeratu PiS-KO-Holownia/PSL-Lewica, który choćby tak straszliwie się pomylił z kowidem, miałaby teraz otrzyma ledwie 8%. To byłoby szokującą porażką.

#polityka #konfederacja
IdillaMZ - Zgadzam się z Witwickim, że rzeczywiście wynik Konfederacji może zaskoczyć...
  • 5
@IdillaMZ: no i będzie, sami się dojechali, mówili o nowych ludziach a wzięli ludzi z innych partii, mówili że są czymś innym a... zaczęli pakować rodzinkę na listy wyborcze, sugerowali stanie w opozycji dla 500+ a teraz są za, tylko nie za poszerzaniem... to samo z UE, ciągle antyunijnie...a czy za wyjściem z UE na tu i teraz jakby to od ciebie zależało to co? NIE.

Konfa jest śmieszna, te kilka
sugerowali stanie w opozycji dla 500+ a teraz są za, tylko nie za poszerzaniem...


@voldi: ostatnio mówili, że w zależności od budżetu będą decydować o zniesieniu, zmienie na ulgę lub zostawieniu

to samo z UE, ciągle antyunijnie...a czy za wyjściem z UE na tu i teraz jakby to od ciebie zależało to co? NIE.


jasna sprawa, trzeba nagłaśniać i krytykować coraz więcej zakus UE dotyczącej zwiększania kompotencji: pakty migracyjny, ekologiczne dyrektywy,
To byłoby szokującą porażką.


@IdillaMZ: A może po prostu konsekwencją brania spadów z pisu (Siarkowska/Derehajło) i odklejonych szurów wierzących w planetę Nibiru, chemtrailsy i walkę z 5G?

To naprawdę nie było trudne: wywalić Korwina (albo kategorycznie zabronić mu pisania o pedofilii i putinie) + ograniczyć odpały Brauna z 5G + nie brać skompromitowanych pisowców/ziobrystów/gowinowców na listy. I pewnie byłoby 15%.

No ale cóż, najwyraźniej ktoś tam uznał, że Siarkowska podniesie poparcie.
@voldi: ostatnio mówili, że w zależności od budżetu będą decydować o zniesieniu, zmienie na ulgę lub zostawieniu


@ajron_men: to znaycz, e sa jak horągiwka i nie robią tego, co obiecywali przez ostanie x lat, teraz rozumiesz o co mi chodzi? to są ludzie, któzy przyznają się do kłamstwa przed wyborami, zanim zaczęli udzielać wywiadów i zanim opublikowali swoje wszystkie wyborcze rzeczy byłem za, bo mam już dość łojenia mnie na