Wpis z mikrobloga

#wybory

W najbliższą niedzielę postawicie krzyżyk na liście #konfederacja . Dlaczego? Że względu na sytuację gospodarczą w Polsce, może po miastach tego nie widać, ale uwierzcie mi w Polska powiatowa już odczuwa recesję, najwięcej zamkniętych działalności, lokalne większe zakłady pracy wstrzymują zatrudnienia, co róż słyszę że ktoś wyjeżdża na zachód do pracy.
I obserwując polityczne wiadomości #konfederacja jako jedyna, no może jeszcze #bezpartyjnisamorzadowcy wspominają o radykalnych zmianach podatkowo ekonomicznych.

Ale, ale Korwin powiedział pedofila!!! Uaeeee!!
Ktoś ostatni na liście bez szans na zostanie posłem zakaz aborcji... No ludzie

Tusk 'paliwo po 7 złotych'(2016), kilkanaście afer do 2016, ładniejsza kalka PiS.

Zandberg jeszcze nie dawno brał za wzór Stalina, obecni posłowie lewicy nie znają stawek podatku,

Hołownia... Kukiz bis, Palikot sequel, jego partia to zrzuty PO i drugi człon PSL - no proszę przecież to śmiech na sali ""antysystemowy"" Szymon Hołownia i najstarsza partia polityczna w Polsce xd

O PiS to szkoda pisać.

Nie chcę być freethink-erem, ale jeśli naprawdę ludzie tu uważający się za elitę internetowej społeczności, sami #programista15k nie dostrzegają tak propagandy z każdej strony, nie widzą jak dziwnym trafem wszystkie kierunki polityki atakują #konfederacja

Jeśli naprawdę chcesz coś zmienić, jeśli naprawdę chcesz być antysystemowy wybierz mądrze, wybierz inaczej niż przez ostatnie lata, inaczej niż przez ostatnie 30lat wybierają "wszyscy"

#polityka #po #pis #lewica #psl #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazprawakow
  • 25
@macvir: Ładne rozmywanie ;)) niby są problemy, ale jak mówi o nich opozycja, to wtedy to już nie są problemy tylko stalin xddd A Korwina to w ogóle powinniśmy może jeszcze przeprosic? za to ze ciagle pie*doli glupoty, a my nazywamy je po imieniu? "Kukiz bis" to właśnie Wy jesteście, konfiarze :)) biedaczki jak.zwykle atakowane z każdej strony. Wszyscy się mylą, tylko konfa ma rację, oczywiście :D
@nietak7: bo korwin powinien iść na emeryturę i tyle. A Kukiz to się sprzedał już dawno i był sam bez zaplecza. Konfa to nie jeden polityk jak by poszli tak jak Kukiz to samobójstwo polityczne. Zresztą od nich ani jeden polityk nie poszedł do pis a od holownik poszli i od psl poszło. Dziękuki 3D pis znowu będzie miał ludzi
@2mack: tak masz rację z Hołowni chyba jescze nikt nie poszedł. Zobaczymy po wyborach jak to się wyklaruje. Z tego co wiem to Hołownia nie gwarantuje za psl że oni nie są gwarancjia sam to przyznał w radio zet. Więc pewnie znowu psl sprzeda się za stołki. Dlatego nie będę się między innymi głosować 3D. Zressta pieniądz cyfrowy, wprowadzenie euro itp.
@CorniMati: to tym bardziej nie głosuj za Konfederacją, bo oni nie dość, że mają spadkowiczów z PIS albo takich co chętnie się z nimi układają, to ich poglądy są bardzo zbieżne, wiec u nich jest jeszcze większa szansa, na sprzedanie się posłów PISowi
@macvir: Specjalisci od ekonomii xD Po co wogole jakies uniwersytety ekonomiczne skoro Pan Janusz mowi "mniej panstwa = lepiej". Ta nauka juz dawno jest rozwiazana przez kilku husarzy ktorzy ogladali tiktoka z Mentzenem.
@CorniMati: poglądy społeczne są praktycznie identyczne, może PIS jest trochę mniej radykalny. A gospodarka? to zależy kogo zapytasz z Konfederacji, bo każdy tam może mieć inne zdanie, no i gospodarka ma przecież mniejsze znaczenie bo "gospodarkę można naprawić w jeden dzień"
@2mack: jak w każdej parti każdy ma inne zdanie. Różnica polega na tym że inne partie mają ustalone co mówić w mediach i się ukrywają z prawdziwymi poglądami a konfa nie są bardziej wolnościowi. Wiem co się po niech spodziewać wiem co sobą reprezentują. Bosak zresztą jest bardzo obiektywny i merytoryczny. A program mają jeden i jakoś się wewnętrzne dogadują. Zresztą najpierw mieli nie wejść do Sejmu a potem mieli się
ukrywają z prawdziwymi poglądami


@CorniMati: z tego co pamiętam, to właśnie Mentzen mówił, że zrobili badania i wyszło im jakie poglądy mają głosić. Jeśli mają jeden program to będą głosować zgodnie z dyscypliną partyjną, czy takie jakie mają poglądy, nawet jakby były sprzeczne z programem? Jeśli opcja pierwsza to co to za wolność? Jeśli opcja druga to wypowiedzi różnych kandydatów z listy często nie można pogodzić między sobą .
@2mack: każda partia robi takie badania. Mentzen się po prostu podzielił informacja za kulis. Będą głosować jak ustalą wewnętrznie to przecież proste. A wolność polega na tym ze wypowiadają się w mediach co oni uważają ale dążą w tym samym kierunku. A zresztą dziś chyba jakieś taśmy wypłynęły na banasia, że w konfie po to jest u nich jego syna aby do koalicji dnie doszło. Czyli mit koalicji z pis upada