Wpis z mikrobloga

czy tylko ja mam brak jakichkolwiek ambicji? nie zależy mi na karierze, jak praca to pół etatu żeby jakiś pieniądz wpadł, albo kilka miesięcy normalnej pracy a później za odłożone #neet mieszkam i tak z rodzicami więc mało wydaje, nie kupuje markowych rzeczy, a moje zakupy to głównie kebaby, chipsy, piwo. Moje ulubione zajęcia to czytanie, druidowanie, granie w gierki, zero ambicji tak jak inni którzy biorą kredyty na mieszkanie, zakładają rodziny, to nie dla mnie. Teraz aktualnie pracuję ale nie wiem jak długo jeszcze wytrzymam, mam dużo odłożone więc za niedługo jebnę papierami i znowu neet
#przegryw
12lat25cm - czy tylko ja mam brak jakichkolwiek ambicji? nie zależy mi na karierze, j...

źródło: 0619_-_rQqYCmv

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@12lat25cm: chłop by poneetował ale niestety na minimalnej to na mało co starcza. A jeszcze musi kotki wykarmić i mieć za co je leczyć jakby się pochorowały. Więc neet pozostaje tylko kwestią marzeń bo jednak obowiązki ważniejsze. A co do reszty się zgodzę. Miałem kiedyś ambicje ale kiedy uświadomiłem sobie jakim debilem jestem i że nigdy nigdzie nie zajdę dałem sobie spokój. Kiedy rodzisz się debilem i zdajesz sobie z tego
  • Odpowiedz
  • 3
@bojackHorsemanPatataj: a więc czemu nigdy nie buntują, nie zwolnią się albo chociaż trochę się postawią januszowi tylko posłusznie wykonują wszystkie polecenia? Większość takich samotników i tak mieszka z rodzicami więc mniejsze koszty życia, jak ktoś będąc sam bierze pętle z kredytem to też wie na co się pisze więc takich mi nie szkoda
  • Odpowiedz
@12lat25cm: mieszkam z. Ale co z tego jak nadal mało zostaje. Dokłada się człowiek do czynszu, jedzenia itp. A jak ostatnio chłop musiał zęby zrobić to wydał tyle, że hohoh. Poszły oszczędności w ruch. Dlatego na razie nie idę na neet bo wiem, że jednak coś tam muszę skrobać i odkładać na takie okoliczności.
  • Odpowiedz
  • 15
co to druidowanie?


@nietoperze20: chodzenie po lasach, spożywanie mikstur (piwo, jabole), zbieranie roślin, czasami zabawy w nekromancję, druidowanie to generalnie najlepsze zajęcie dla takich jak my, można iść do lasu na kilka godzin, wyciszyć się, pobyć sam ze sobą, z dala od tego społeczeństwa pełnego konsumpcjonizmu
  • Odpowiedz
@12lat25cm: nie tylko ty nie masz ambicji. Ja również ich nie mam. Jeżdżę rowerem w pyszne, gówno tam zarabiam a i tak se żyje jak pączek w maśle, gdyż mało wydaje z racji z racji dobrej mamy. Mam świadomość, że prowadzę trochę takie gówno życie, no ale chyba na nic innego za bardzo mnie nie stać. Mam spokojna, cicha osobowość, więc wśród ludzi kariery nie zrobię. W dodatku luksusy takie jak
  • Odpowiedz
@12lat25cm: jakie jebne papierami?!?! chlop to ma pracowac do usranej smierci w gułagu i gowno z tego miec, inaczej co zrobia ukrainscy uchodzcy i ich wchodnie bombelki, samotne madki, emeryci i inni bez pieniedzy od chlopa?? a tak na serio to niech chlop jak najszybciej ucieka z kolchozu i wraca na spokojny neet, tego zycze dla chlopa.
  • Odpowiedz
  • 1
a tak na serio to niech chlop jak najszybciej ucieka z kolchozu i wraca na spokojny neet, tego zycze dla chlopa.


@Lepper3001: ale jak to? kto to widział żeby młody silny zdrowy chłop nie pracował?
  • Odpowiedz
@12lat25cm

czy tylko ja mam brak jakichkolwiek ambicji? (...) jak praca to pół etatu żeby jakiś pieniądz wpadł, albo kilka miesięcy normalnej pracy


Czyli jednak masz jakieś ambicje

a moje zakupy to głównie kebaby, chipsy, piwo. Moje ulubione zajęcia to czytanie, druidowanie


Wiesz co dobre ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zastanawia mnie co rozumiesz poprzez druidowanie, bo pierwszy raz spotykam się z takim czasownikiem. Czy to jakiś slang?
  • Odpowiedz
  • 0
Zastanawia mnie co rozumiesz poprzez druidowanie, bo pierwszy raz spotykam się z takim czasownikiem. Czy to jakiś slang?


@NotYetDefined: chodzenie po lasach, spożywanie mikstur (piwo, jabole), zbieranie roślin, czasami zabawy w nekromancję, druidowanie to generalnie najlepsze zajęcie dla takich jak my, można iść do lasu na kilka godzin, wyciszyć się, pobyć sam ze sobą, z dala od tego społeczeństwa pełnego konsumpcjonizmu
  • Odpowiedz