Wpis z mikrobloga

@WujekSzejk: Tak samo przecież było w normalnych turniejowych? Mogłeś co mecz robić 40+ fragów i cały czas mvp a i tak spadałeś jeżeli przegrywałeś.
  • Odpowiedz
@ReevoX: O ile pamiętam w starym systemie rankingowym był jakiś ukryty system, który brał pod uwagę wpływ w danym meczu. Wiadomo, jak przegrałeś z 10 z rzędu, to cię zrzucało, ale moim zdaniem było tam coś, co zbierało informację na temat "formy" w danym meczu, ale potwierdzenia ci na to nie znajdę, to tylko moje domysły.
  • Odpowiedz
@WujekSzejk: Na samym początku meczu widzisz ile pkt dostajesz za win i ile tracisz za lose, czyli żadne statystyki nie mają znaczenia, liczy się jedynie win.

więcej pkt elo dostawała osoba która miała 5mvp niż 0mvp


A to było potwierdzone na 100% info? Bo wydaję mi się, że nie było nawet takiej możliwości żeby to potwierdzić i były to jedynie jakieś domysły.
  • Odpowiedz
@WujekSzejk No taak, tak jest. Jeśli łapiesz passę wygranych meczy to elo Ci się zwiększa, przykładowo. Pierwszy mecz miałem za +150, wygrałem 5 z rzędu i mam tera mecze za +350/400
Analogicznie jest jeśli przegrywasz x z rzędu
  • Odpowiedz
@WujekSzejk: znaczy to nie jest głupie, jezeli nie trafiasz zjebow w drużynie, bo w takiej sytuacji nie musisz grać na fragi, a jedynie drużynowo.
Tylko właśnie trzeba mieć najlepiej swoją piątkę.
A fragi i MVP to nie jest jedyny wpływ na grę, naprawdę.
  • Odpowiedz