Wpis z mikrobloga

Ale wy zdajecie sobie sprawę, że jeśli Konfa nie wejdzie to PIS na tym zyska nie? Czy piszecie głupoty nie zdając sobie z tego sprawy? Poza tym muszą mieć 8% żeby wejść, a nie 7%. Ja akurat nie będę głosował na Konfę, ale uważam, że Konfa 8-12% sprawdza się idealnie w roli opozycji zarówno dla PIS jak i KO. Poza tym jeśli wejdą to przyszła kadencja będzie dla nich kluczowa, bo jeśli
Jak konfiarze nie przekrocza w niedziele 7% to plusujacemu stawiam pizze do 50zł przez pyszne


@jestemtunew: Nie napisałeś, że stawiasz pizzę jednemu z plusujących, więc na tę chwile masz do kupienia 2457 placków, co daje sumę 122850 złotych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie napisalem tez ze kupuje kazdemu plusujacemu ¯(ツ)


@jestemtunew: Jestem plusującym? Jestem. Inni mirkowie też są plusującymi? Są. Więc każdy może domagać się pizzy, bo spełnili wymagania czyli zaplusowali.

Teraz pozostaje kwestia tych 7%
k konfiarze nie przekrocza w niedziele 7% to plusujacemu stawiam pizze do 50zł przez pyszne


@jestemtunew: ze względu na prognozowany wynik pytam od razu - to jak, wylosujesz drugą osobę której wysyłam blika czy mam się Tobie dołożyć? Bo nie wiem?