Wpis z mikrobloga

@Barbarellaa: jpdl co to za pseudo filozoficzny bełkot. W ten sposób można sobie wytłumaczyć każdą swoją postawę, tę dobrą i tę złą. No i być z siebie zadowolonym zamiast nad sobą pracować.
  • Odpowiedz
  • 2
@LilijkaK: nikt nie ma idealnego życiorysu, zawsze coś ma wpływ zarówno negatywny jak i pozytywny, jak i to samo zdarzenie na jedną osobę ma negatywny a na inną pozytywny wpływ. Nie można sobie tłumaczyć, że dlatego jestem taka bo ktoś mi coś zrobił, tylko pomyśleć że to zostawiam za sobą, a swoje jestestwo staram się udoskonalać. Ona sobie wytłumaczyła dlaczego taka jest i brnie w coś co nie przysporzy jej tego,
  • Odpowiedz
@Barbarellaa: ja to się dziwię że laska która zarabia i planuje żyć z prowadzenia swoich social mediów tłumaczy się, wyjaśnia lub pisze takie pierdoły. Lepszy efekt by miała będąc bardziej tajemniczą, banując użytkowników piszących nieprzychylne komentarze oraz na story mówiąc żeby walili się ci którzy mają jakiś problem i żyli swoim życiem. Takie posty pokazują właśnie że ma nie przepracowane jakieś kwestie i stara się dyskutować zmienić czyjeś zdanie na jej
  • Odpowiedz