Wpis z mikrobloga

@yhbgrobdoivbvwamsv: Nawet pociąg? I wybudować mam tory. stację, sieci energetyczne? Czy mam kupić autobusy, postarać się o licencję, pisać do gmin w celu ustalenia tras, rozkładów i napotkać problem martwych rozkładów i wiele innych problemów?

Skoro politycy zabiegają o głosy ludzi, to chyba im powinno zależeć. Ja zwracam uwagę na problem, który jak widać da się rozwiązać, ale trzeba chcieć.
@kureci_paratko: Jest wiele miejsc, gdzie rozkładu weekendowego zwyczajnie nie ma. Jest wiele miejsc z których dojedziesz do jakiegoś miasta powiatowego, ale też tylko w godzinach szkolnych, a to powoduje brak możliwości skorzystania z wielu usług w tym medycznych bez organizacji środków transportu...
Nawet pociąg? I wybudować mam tory. stację, sieci energetyczne? Czy mam kupić autobusy, postarać się o licencję, pisać do gmin w celu ustalenia tras, rozkładów i napotkać problem martwych rozkładów i wiele innych problemów?


@kryminalnykwadrans: ah, nie oczywiscie - wszyscy inni maja placic zebys ty czul sie dobrze xD