Wpis z mikrobloga

dokładnie tak ludzie sie spusczaja a dla mnie ta gierka była nudna a bardzo lubiłem SA i VC, czworka juz byla #!$%@?


@sablewski69: Szczerze, moim zdaniem fabuła piątki również była bez szału strasznie taka bez wyrazu. Przeszedłem to 2 razy i jedyna myśl jaka mi się nasuwa po czasie to, że było to demo online chociaż pewnie większość powie teraz żebym sobie założył czapeczkę foliową. Dla mnie jako fana absolutnego Vice
@sablewski69: Nie wiem, ale dla mnie od przynajmniej roku to co robi rockstar przestało być już nawet śmieszne teraz jest żenujące po prostu. Dodawanie nowych pojazdów do gry które wyglądają jakby były wycięte z części której nie było gdzieś po drodze, dodawanie odrzutów ewidentnych które pewnie z 8-10 lat u nich na dyskach leżały gdzieś do online, dodawanie tak naprawdę tylko i wyłącznie pojazdów może czasami kilku misji szybkich na krzyż
@duzeelobenc choć kilka razy podchodziłem do kampanii ukończyłem ją tylko raz.Kusilo by kupić ponownie na ps5,ale nie ma co nabijać kabzy rockstarowi.Mimo wszystko bardzo przyjemny wątek główny, sporo misji zapadło w pamięć i to chyba taki trochę mój comfort zone giereczkowy