Wpis z mikrobloga

@sandman97: Osoba, która nie jest konserwatystą obyczajowym i nie ufa temu, że KO albo tym bardziej Trzecia Droga same z siebie wprowadzą pewne zmiany, a także nie zarabia na tyle dobrze, by stracić na ewentualnej progresji podatkowej, a chciała się przyczynić do odsunięcia PiSu od władzy nie miała raczej innego wyboru.
  • Odpowiedz
@zymotic a ty wiesz o co chodzi? Że tak powiem masz w ogóle jakąś moralność, jakąś godność czy cokolwiek innego? Ja nie zarabiam dużo więc mam w dupie podatki bo one mnie nie dotkną, no #!$%@?, co to w ogóle za #!$%@?. Jakbyś był emerytem to byś pewnie głosował na pis bo przecież trzynasta i czternasta emerytura. No ale tak to jest jak się patrzy tylko na swoje dupsko i na nic
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Tak, wciągnij jeszcze jakąś "moralność" do dyskusji. Operujesz jakimiś ogólnikami, które nic nie wnoszą do rozmowy,i których pewnie sam nie potrafisz zdefiniować.

Wspomniałem o progresji podatkowej, bo to akurat jest kwestia, która w bardzo dużym stopniu wpływa na czyjeś życie i logiczną rzeczą jest kierowanie się także swoim interesem. Nigdy bym tego nie porównywał do 13 i 14 emerytury, bo to drugie to zwykła kiełbasa wyborcza szkodliwa dla finansów państwa.
  • Odpowiedz
  • 9
@zymotic Szanuje, potrafisz powiedzieć na co głosujesz i to uargumentować, Konfiarze którzy cię atakują nie mają nic do powiedzenia, same urojenia.
  • Odpowiedz