Wpis z mikrobloga

Czas wyspowiadać się na świętym tagu z nieobecności. Podjąłem kolejną próbę #wychodzimyzprzegrywu Pierwszy raz z tabletkami - suplementem na lepsze poczucie (nie piszę nazwy, bo po co kryptoreklama). Przeczytałem grubą książkę w zakresie depresji, które trochę ułożyły mi pewne sprawy w głowie. Staram się usilnie powiększać grono znajomych, ale z tym jest największy problem na moim lvl36... Nie wiem, ile to potrwa nim znowu rozwali mnie depresja, ale próbuję... Straciłem już niemal całkowicie nadzieję na różową, bo i tak już za późno na założenie rodziny ()

#przegryw #depresja
Pobierz truchuo - Czas wyspowiadać się na świętym tagu z nieobecności. Podjąłem kolejną próbę...
źródło: c47
  • 7
@Runaway28: w tym roku będzie ok. 9~10 lat, jak zmagam się z ciężką depresją - w tym z myślami o magiku. Dopiero w zeszłym roku uświadomiłem sobie, ile czasu straciłem z tego powodu... Wciąż każda porażka mnie ciągnie w dół. Przecież mogłem tyle zmienić... I tu niejako nakręca się spirala #!$%@?, bo jak o tym myślę, to znowu nachodzą mnie te wszystkie straszne myśli... Ech ()
@truchuo: znam mnóstwo mężczyzn którzy założyli rodzine w wieku 40 lat z np 30-33 letnimi kobietami. Nie jest za późno. jakbyś był różowa to byś mógł się martwić, ale jako mężczyzna nie masz aż tak problemu