Wpis z mikrobloga

Siema wszystkim!

Ogólnie nie wiem od czego zacząć, chyba od #!$%@? krzesła ogrodowego z pod biurka.
Jestem załamany miałem w piątek rezonans i wyszło że mam krzywy kręgosłup plus pęknięty pierścień w kręgosłupie jakiś.

Będę w tej trudnej sytuacji potrzebować pomocy w #wybory nowego fotela do pracy przy biurku, liczę na pomocne słowa oraz na wsparcie.

Pozdrawiam,
Ps. Dbajcie o swoje #zdrowie

#ergonomia #gry #pcmasterrace #przegryw #programista15k
Grajox3 - Siema wszystkim! 

Ogólnie nie wiem od czego zacząć, chyba od #!$%@? krzesł...

źródło: received_2394296674061210

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Grajox3: "pęknięty pierścień w kręgosłupie jakiś" nawet nie wiesz jak dużo ludzi ma problemy z dyskami i są tego nieświadomi, to nie jest koniec świata

@Cierpienia_mlodego_Pepe fotel gamingowy to nie jest fotel ergonomiczny. Pewnie będzie lepszy od tego co masz teraz ale to nie jest jakieś osiągnięcie. Tutaj nie polece nic szczególnego, chodziłem po sklepach, testowałem różne i kupiłem ten co mi odpowiadał.

Jeśli chcesz mieć zdrowy kręgosłup to zacznij się
  • Odpowiedz
@Grajox3: Nie kupuj żadnego fotela gejmingowego bo to tylko pogorszy sprawę. Kup fotel ergonomiczny jak najlepszej klasy i tyle. Po taniości za 1-2k dostaniesz coś w stylu Unique Ergotech czy WAU 2. Są bardzo wygodne ale jakość taka sobie. Jak dołożysz to za 4-7k znajdziesz coś w stylu Steelcase albo Herman Miller - to jest 0 kompromisów i krzesło posłuży Ci na luzie 15 lat. Po środku spektrum jest np. Profim
  • Odpowiedz