Wpis z mikrobloga

  • 0
@Pedroo a zanim zaczniesz kogos nazywac konfederata to wez sie wroc i zobacz pajacu jak glosowaly te partie podczas covida, bo wam mozgi wypralo i chyba zapomnieliscie kto was w domu zamykal
  • Odpowiedz
  • 0
@Pedroo bo z jednej strony pieprzycie jak to inni nie maja argumentow, z drugiej jak ktos cos wam juz daje to odpowiadacie "XD" i jeszcze macie prawo decydowac o Polsce jak nie wiecie, jak wasze partie glosowaly bo glosowac na nich po tym co robili za covida to trzeba byc glupcem, ale latwiej sie nie przejmowac jak tatus utrzymuje i zeby kolezankom zainponowac ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@manqo: co ty #!$%@? za insynuacje gościu XD tobie wyznacznikiem partii jest covid, ja mam inne priorytety w polityce. Utrzymuję od 8 lat już się sam, płacę podatki tak jak ty, więc skończyłem z tobą dyskusję, bo już od pierwszej odpowiedzi nazwałeś mnie pajacem XD EOT wariacie i w następnych wyborach może zamiast skupiania się na zamordyzmie ideologiczny, szurstwie, 5G, szczypawkach itp. skupicie się w pełni na byciu partią wolnościowców.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pedroo w polsce nie ma partii wolnosciowej, do widzenia - posmiejemy sie za 3 lata ;) na razie skupmy sie na problemach dla was najwazniejszych czyli aborcji
  • Odpowiedz
  • 0
@Pedroo dla lewactwa wazniejsza byla aborcja i "prawa czlowieka" niz w jakimkolwiek stopniu gospodarka takze o czym ty chcesz rozmawiac xD obejrzyj tiktoki gdzie te mlode lewicowe i postepowe kobiety namawialy do glosowania na lewice, bo ABORCJA xD
  • Odpowiedz