Wpis z mikrobloga

@iMarket: @BLEBLEBLEX1
Bardzo słuszne pytanie. Ludzie dali się podzielić jak bydło i myślą czarno - biało. Mnie osobiście część poglądów "lewicowych" pasuje i częściowo tych uchodzących za "prawe". To samo jest z negatywami jakie przekładają wyborcom obecnie startujące partie. Dla mnie, żadna z partii nie była mi po drodze... ale głosować chciałem. Miałem i mam podobny dylemat.
  • 0
@Aleale2: Chciałem zagłosować na opozycję ale nie chciałem głosować na Tuska ani Hołownie. Ogólnie jestem mocno anty pis. Gdybym teraz głosował to oddałbym głos na konfederacje. Sama konfederacja też traci mając mikke i sosnierza.
@Vinizius

@wojtek-m: To był głos anty pis a nie chciałem głosować na Tuska.


TD? Ważne, że ludzie w ogóle wykazali dużą frekwencje przy urnach a że głosują na partie, których w ogóle nie znają programów, tylko widzą młode, uśmiechnięte baby na bilbordach... To dalej będzie "Państwo z kartonu".
  • 0
@wojtek-m: Co do TD mam uraz po kukizie na którego głosowałem w 2015
Duża frekwencja to poklosie polityki pisu. Ludzie są na nich wściekli i mają dość. Ludzie szli głosować na opozycję.
@Vinizius

@wojtek-m: Co do TD mam uraz po kukizie na którego głosowałem w 2015


Ja mogę Panu przytoczyć mnóstwo wypowiedzi, po których przeciętny mężczyzna może mieć uraz do lewicy (a szczególnie do feministek).

Duża frekwencja to poklosie polityki pisu. Ludzie są na nich wściekli i mają dość. Ludzie szli głosować na opozycję.


I bardzo dobrze, Pana wybór, Pana sumienie, ale "metodologia" Pana wyboru, zupełnie do mnie nie przemawia, tym bardziej, że
@Vinizius Czytywałem wykop, ale konto faktycznie założyłem dopiero jakieś 2 miesiące temu. Podejrzewa mnie pan o jakąś przynależność w jakieś "grupie spiskowej", bo brak argumentów? I teraz widzę, że prowadzi Pan retorykę WYBITNIE charakterystyczną dla lewicy, nie kierującą się logiką. XD
" Głosowałem anty pisowsko", dobra ściema nie jest zła! ;)