Wpis z mikrobloga

Najbardziej mnie rozwala, że w internecie wydaje się, że szurów od Konfy jest niezliczona ilość. Na Wykopie jakby stanowi z 70%, pod filmikami na YT ich pełno, na jakiś grupach facebookowych pełno, gdzie się nie wejdzie to miejsce opanowane przez szury od szczepionek, 5G, Brauna i płaskiej ziemi. A potem są wybory i Julki ich czapkami przykrywają bez wysiłku.

Zaczynam na serio wierzyć, że to wszystko to są dzieci, a nie ludzie z prawem głosu.
#wybory #bekazkonfederacji #bekazprawakow
  • 6
@Syn_Tracza: Wszystko zależy od grupy reprezentatywnej. Dlatego badania np naukowe prowadzi się na wielu grupach i wielu obszarach. Możesz poruszać się w środowisku odklejeńców i być przekonany, ze tak jest wszędzie, a tak naprawdę jesteś w swojej bańce. Kanały, które skupione są na szerzeniu teorii spiskowych są otoczone osobami, które w nie wierzą ale to nie znaczy, że wszyscy w to wierzą( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kanały, które skupione są na szerzeniu teorii spiskowych są otoczone osobami, które w nie wierzą ale to nie znaczy, że wszyscy w to wierzą( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MxS89: Ale moje poglądy są dalekie od spiskowych i wręcz przeciwne do szurskich, a jednak wszedzie mi się wydaje ich być pełno.