Wpis z mikrobloga

Zna się tu ktoś na Leathermanach?
Poszedłem do jakiegoś dyskontu i kupiłem Wingmana za 35 zł z myślą, że nawet jeżeli to podróbka to i tak dość tanio bo wygląda solidnie jak ori.
Wróciłem do domu i zacząłem porównywać z Revem jakiego mam i którego jestem pewny, że jest oryginalny.
Jedynie znalazłem jedną różnicę. W miejscu gdzie jest firma i model Wingman ma wyryte dwa R a Rev ma R i TM.

Na stronie producenta jest R i TM, natomiast na niby oficjalnej stronie Leathermana na allegro jest zdjęcie, że jest dwa razy R:
https://allegro.pl/oferta/multitool-leatherman-wingman-z-kabura-gratis-7442314837

Ktoś jest w stanie potwierdzić oryginalność?

#leatherman #multitool #noze #survival #militaria #bron
spiritus - Zna się tu ktoś na Leathermanach? 
Poszedłem do jakiegoś dyskontu i kupiłe...

źródło: 393454389_1763918250736240_5202754394526714911_n

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@spiritus: ok. Trochę mnie zmylilo uzycie słowa dyskont.

Dyskont - sklep sprzedający towar w ograniczonym asortymencie i w obniżonych cenach. Główną strategią dyskontów jest przyciąganie klientów obecnością towarów o niskich cenach i agresywną polityką promocyjną, skierowaną przede wszystkim na niskie ceny.
  • Odpowiedz
  • 0
@MercedesBenizPolska: Rev'a kupiłem za 100 i też jako nówkę na mirko, kilka tygodni później na militariach był za 230.
Napisałem do producenta z prośbą o wystawienie własnej opinii i potwierdzenia czy ori. Jeżeli ori to faktycznie deal życia xD
  • Odpowiedz