Wpis z mikrobloga

Ale to jest giga czad. Jeszcze pól roku temu nikt nie traktował go poważnie, a on najpierw rozjechał Memcena w debacie, konsekwentnie punktował całą Konfę przez kilka tygodni, nie odpuszczał i jeździł za Memcenem na spotkania, a na koniec wszedł do sejmu z ostatniego miejsca rzutem na taśmę i ma szansę być w rządzie w obecnej kadencji. Jak dorosnę to chcę być jak Ryszard Petru :)

#konfederacja #wybory #polska #polityka
fanmarcinamillera - Ale to jest giga czad. Jeszcze pól roku temu nikt nie traktował g...

źródło: b06d590492ff09e9f81cccd444a2676a,0,0,0,0

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: Szacun dla Ryśka. Nie byłem jakimś jego wielkim fanem, ale jako pierwszy otworzył oczy bardziej normalnemu elektoratowi Konfy i krok po kroku pokazał, że Sławuś to duże dziecko, które może kręcić Tik Toki z 18-letnimi wyborcami, a nie w sposób poważny zarządzać państwem. To sprawiło, że Konfa zredukowana została w poparciu jedynie do "freethinkerów", "przebudzonych", "anty-szczepionkowców" itp.
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: Wiesz, że dla prawaków przejęzyczenie się w miesiącach albo powiedzenie Sześciu Króli jest większą kompromitacją, niż przedstawienie programu, który w ogóle się nie spina pod żadnym względem, a następnie stwierdzenie, że ten program to były tylko takie żarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@fanmarcinamillera: a następnie pojedzie na Madere z kochanką w czasie kiedy niby walczy o Polskę i wszystko się zesra ( ͡º ͜ʖ͡º) a dostać się do Sejmu z ostatniego miejsca jest łatwiejsze niż np. z jakiegoś 13 czy 15.
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: nie wiem czy se zdajesz sprawę, ale oni powiedzieli w tej debacie 80% to samo jakoś. Petru się ośmieszył chociażby z orlenem czy poborem podatków przez MF. Nie było żadnej wygranej Petru, tak głośno mówionej w internecie. Co najwyżej był remis.
  • Odpowiedz