Wpis z mikrobloga

@Strupzdup: Wszystkich niezdrowo podnieconych informuję policzyłem za was i Bosakowa jest obecnie 11 na 12 miejsc. Musiała by ją wyprzedzić nie tylko lewica ale także poseł/posłanka który zajął piąte miejsce na lista KO. Gwiazdkami oznaczyłem posłów/posłanki którzy musieliby wyprzedzić Bosakową. Żukowska wgl. startuje z sąsiedniego okręgu, więc jak już to nie ona może ją wyprzedzić.
Benor - @Strupzdup: Wszystkich niezdrowo podnieconych informuję policzyłem za was i B...

źródło: Bosakowa

Pobierz
@1nfinity: @NewBlueSky ludzie popierający konfabulacje gardząca kobietami bronią kobiet.


Niczym memcel pod koniec debaty z Kraśko zatroskany o podatki dla gejów XDDDD


@bylem_zielonko: ??? moze czas dotknac trawy i zdac sobie sprawy z tego, ze wasz chochoł nie jest rzeczywistoscia. Plus wiekszosc wyborcow konfederacji to centrysci/libertarianie i nie maja zadnego przywiazania do zadnej partii, gdyby byla lepsza centrystyczna opcja to by zmienili swoj glos w 0.1s. To nadludzie, ktorzy uzywaja
  • 1
@NewBlueSky: centrysta i liberał popiera konfe gdzie gospodarka i ekonomia służy tylko jako przykrywka do ich najważniejszego tematu czyli żeby chłop chłopa w dupę nie ruchał? To ciekawe. Znam mnóstwo liberałów, sam nim jestem, ultra gospodarczym, ale chyba by mnie musiało powalić żebyś zagłosować na ten ultra konserwatywny cyrk pt konfa.
@Strupzdup: Nie, centrysta mówi, że ma w dupie co myślą inni, co robią prywatnie, jak się chcą reprezentować póki nie #!$%@?ą się z butami wszędzie.

Nikt nie ma nic do gejów (poza wybranymi personalnymi urazami, ale to nie cecha posłów konfederacji, a wszystkich ludzi, którzy nie są logikami jak ja. To równie śmieszne jak Tusk wyzywający centrystów od incelów, bo nie łapią się na jego hasełka). Natomiast ideologie typu LGBT powinny
  • 0
@NewBlueSky: Przecież to w Konfie mówią o "sodomitach", "Batożeniu gejów", "Intronizacji Chrystusa Króla", tym, że dobry sędzia to może być tylko wierzący chrześcijanin (to Bosak np.), oni najgłośniej krzyczą o tym, że człowiek nie ma prawa decydować o swoim ciele (zakaz aborcji) etc. Człowieku ty masz chyba klapki na oczach jeśli widzisz w konfederacji jakąkolwiek siłę liberalną. To jest aberracja, zaprzeczenie ideałów liberalizmu. Konserwatywny liberalizm jest jak świnka morska, ani świnka,