Wpis z mikrobloga

Trzeba byc kompletnym ignorantem/trollem, żeby uważać, że nowy rząd będzie gorszy od PiSu, nawet najgorszy możliwy scenariusz, w którym wchodzimy do jakiegoś wyimaginowanego państwa unijnego gdzie każdy skrobię się jak chce, gdzie seks parady to codzienność ITP jest lepszy niż to, co stałoby sie, gdyby PiS rzadzil.przez najbliższe 4 lata, BEDZIE KRYZYS, już jest. PiS poradziłby sobie z nim w taki sam sposób jak zawsze - dając posady ciotkom i drukując pieniądze. Wolę niemiecki land niż bialoruskie pole ziemniakow.

Z tym że tak nie będzie.

To wszystko to urojenia skrajnych prawakow, którzy myślą że jak im dojdzie memcen do władzy to nagle będą zarabiać dużo więcej, a lewaków będzie dupa boleć.

Będzie tak:

Przez pierwsze pół roku zanim pozbędą się wszystkich stołków i funkcjonariuszy będziemy mieli duże napięcia w polityce, powoli będziemy wkraczać w rozmowy z Unią, podejrzewam, że przyjdzie globalny kryzys, przez który będziemy musieli jeszcze bardziej zacisnąć pasa - głupim politycznie byłoby wtedy wygaszenie socjalu, z resztą lewica się na to nie zgodzi, więc rząd tego nie zrobi. Inwestycje nie będą aż tak widoczne, bo trzeba będzie najpierw wyprowadzić Polskę do sensownego poziomu gospodarczego, tym bardziej po tym co glapa robił z tym krajem przez ostatnie lata

Nawet jeżeli się to nie sprawdzi, mam chociaż nadzieję, że wyjebia TVP, ludzie przestali myśleć, a to jest najgorsze.

#wybory #tvpis #ko #pis #tusk #urojeniaprawakoidalne #polityka
  • 54
  • Odpowiedz
@Retsew: trzeba miec mocne urojenia zeby nie zakladac takiego scenariusza, gorzej jak zaczna spelniac swoje proinflacyjne obietnice i zaczna sciagac kolorowych jak pis to robilo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Retsew: dajmy im szansę #!$%@?ć rzeczy po swojemu ;) Jestem bardzo ciekaw co zrobią z dużymi projektami jak CPK czy atom oraz jak przewietrzą kadry w ssp.
  • Odpowiedz
@Retsew: jest szansa na stworzenie rzadu bez lewicy, a nawet jeżeli z nią to za ustawami dot. liberalizacji gospodarki może zagłosować część posłów z Konfederacji. A przynajmniej żyję głęboką nadzieją, że tak będzie xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@xyzak cpk nie jest złym pomysłem, ale na pewno nie w tej skali co PiS chciało zrobić, dodatkowo skandale z zabieraniem działek ludziom, wywłaszczanie I utrzymywanie kadry menadżerskiej za grube miliony, atom na 100% zostawia, bo to się po prostu opłaca.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@yhbgrobdoivbvwamsv ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie, nie jestem trollem, mam pracę do której jadę za 30 minut, dodatkowo nie wyjasniles żadnych teorii tylko napisałeś "fajnopolacy" jestem po prostu ciekaw jakie procesy myślowe zachodzą w głowie osoby która tak pisze.
  • Odpowiedz
To wszystko to urojenia skrajnych prawakow, którzy myślą że jak im dojdzie memcen do władzy to nagle będą zarabiać dużo więcej, a lewaków będzie dupa boleć.


@Retsew: najlepsze jest to że konfiarzy nie boli to, że Mentzen przesrał wybory, bo i tak nie liczyli na więcej niż kilkanaście procent. Ich boli to że pis przesrał wybory
  • Odpowiedz
@Retsew: tak naprawdę Twój wpis zamyka się w ostatnim zdaniu - ktoś kto ma odmienne poglądy według Ciebie nie myśli.

To jest właśnie polityka pogardy, nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
głupim politycznie byłoby wtedy wygaszenie socjalu, z resztą lewica się na to nie zgodzi


@Retsew: Za pół roku kolejne wybory, nie cofną żadnego socjalu do tego czasu, a wręcz mogą dać coś nowego żeby pokazać że dotrzymują słowa. Z plusów, czego nie dadzą rady przepchnąć z lewicą to im konfa przyklepie jakby co (przecież cały czas mówią że robią wszystko co by lewaków dupa bolała).

Niestety, a może i stety, pis
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Bordomir nie uważam, że ktoś kto ma odmienne poglądy niż ja nie myśli, uważam, że przez TVP ludzie (głównie starsi) zatracili umiejętność samodzielnego wyszukiwania informacji, z resztą tak samo młodzi przez tik toka i influencerow - mają podane na tacy wszystkie informacje, przez co łatwo nimi sterowac. Jeżeli czyjeś poglądy są inne niż moje to go nie dyskredytuje, jeżeli jednak taka osoba dodatkowo nie chce dociekiwac w nich złego, to jest dla
  • Odpowiedz