Wpis z mikrobloga

Heja Mireczki. Zastanawiam się nad zakupem Days Gone na #ps5. Jakoś mnie ta gra ominęła w erze ps4, zresztą podobno była strasznie zbugowana i mało grywalna na start. Ale już trochę czasu minęło od debiutu, gra została połatana i pewnie da się grać normalnie. Tym bardziej, że pewnie jakąś łątkę na ps5 wypuścili (wypuścili?). Dajcie znać czy się nie mylę i generalnie czy warto aktualnie sięgnąć po Days Gone. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pytaniedoeksperta #playstation #gry #gownowpis #konsole
  • 12
  • Odpowiedz
@kawuel fajna gra a ja nie lubię takich z zombiakami. Jeszcze pojedyncze to tam easy, ale hordy to dla mnie była trauma. Więc dla mnie głównym zadaniem było ich unikanie xD
  • Odpowiedz
@kawuel Grałem na PC z rok temu i jest spoko, ale też bez jakiegoś wow. Ogrywałem na najtrudniejszym poziomie i nigdy nie brakowało mi amunicji ani paliwa (wyłączona jest szybka podróż, żadne utrudnienie, a po jakimś czasie upierdliwe się robi). Zombie dosyć słabe, jedynie hordy były trudne. Pokonanie pierwszej zajęło mi 2-3h, ale później już lepiej jak wiedziałem o co chodzi. Główna fabuła jest git, pobocznych misji nie bardzo chciało mi się
  • Odpowiedz
  • 1
@kawuel: days gone nie ma na ps5 pod tę wersję, jest tylko wersja z ps4, którą odpalisz na nowej generacji z patchem dającym 60 fps i tyle
  • Odpowiedz
Jako antyfan gier o zombie, bardzo polecam! Zaczalem ogrywac jeszcze na ps4 i w polowie gre dokonczylem juz na ps5, grafika jest piekna + patch na 60fps, fabula sztos, nie zapomnij odblokowac dodatkowego zakonczenia. Nawet sie nie zastanawiaj, jedno z lepszych growych zaskoczen w moim zyciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz