Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Prosto, krótko i na temat - gdzie mało dynamiczny #introwertyk może poznać ciekawą dziewczynę, z którą może wyjść coś więcej? Dodam, że nie jestem przesadnie urodziwy, ale wydaje mi się, że są też brzydsi, a i mam szerokie horyzonty, więc zdecydowanie jest o czym ze mną pogadać. Appki randkowe odpadają, bo to trochę nie mój vibe. Ściągnąłem #tinder, wbrew pozorom nawet mam jakieś pary, ale totalnie jakoś nie czuję, by to były osoby dla mnie. No wiecie, sprawiają wrażenie dosyć dynamicznych, imprezowych, chyba zbyt "młodzieżowe" dla mnie. Nie ukrywam, że szukam relacji romantycznej, aniżeli jakiejś przelotnej znajomości. Z drugiej strony nie jestem jakimś desperatem, albo gościem, któremu ślinka cieknie na widok dziewczyn, wydaje mi się, że mam zdrowe podejście. I wydaje mi się, że jak poznam ciekawą osobę, to nie będę miał problemu z tym jak rozmawiać.

Wiem, że pewnie ktoś napisze, że it's over dla mnie, bo w końcu nie jestem zbyt przystojny, a i usposobienie spokojne... ale z drugiej strony no żyję wśród ludzi i widzę, że naprawdę najwięksi nudziarze, osoby znacznie mniej urodziwe niż ja i naprawdę dziwne są w udanych, wieloletnich związkach. Tak więc nie wszystko stracone :)

Ogólnie na pewno jest masa osób, która pasuje do mnie, ale nie wiem jak na nie trafić. Praca i studia odpadają, tinder odpada... to co zostaje? Tylko nie piszcie, że jakiś klub przyjaciół planszowek, albo coś w tym stylu :D

#introwersja #relacje #milosc #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mi się udało nawet żonę poznać po tym, jak się na kurs online niemieckiego zapisałem. Może w tym kierunku coś?
Takie kursy generalnie nie wymagają bycia dynamiczniakiem i nawet jak dukasz to każdy myśli, że kombinujesz jak tu Praeteritum złożyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja nie wiem jak można znaleźć inaczej jakakolwiek znajomość niż na fb na grupie tematycznej lub na aplikacji randkowej. Mało dynamiczne kobiety piszą posty i komentarze na grupach tematycznych które je interesują albo maja profil na apce randkowej jak szukają partnera bo raczej nie pójdą na kurs tańca czy wielka imprezę masowa. Musisz próbować i tyle. Nie nastawiaj się za szybko na wielkie sukcesy. Trzeba być cierpliwym, wytrwałym i zmienić podejście
  • Odpowiedz